Види фундаментів

Фундамент повинен витримувати навантаження

Фундамент повинен добре виконувати одну функцію-це розподіл створюваної зданий навантаження на грунт. В залежності від того, скільки важить сама зданий-потрібно вибирати правильний тип фундаменту.
Найбільш розповсюдженими видами фундаментів є стрічкові й стовпчасті. Вони виконуються із збірного або монолітного бетону, бутобетону, залізобетону або цегли.

Коли архітектор планує будувати велике і важке будівля, краще всього використовувати стрічковий тип фундаменту. Але варто врахувати велика витрата будматеріалів обьем земляних робіт.

 

Монолітний тип фундаменту

Самим довговічним фундаментом сміливо можна назвати монолітний тип фундаменту. Він хоч і коштує дорого, але повністю себе виправдовує.

різні види фундаментов  монолітного фундаменту бере початок з котловану, в який ставлять опалубку. Якщо Ви хочете застосувати фундамент із залізобетону, то спочатку треба ставити металеву решітку по всьому будівельному периметру, а потім вже заповнювати всі бетоном. Але треба враховувати той факт, що даний процес займає велику кількість часу і вимагає знання деяких нюансів і тонкощів. Бетон потрібно добре ущільнити, для цього добре підійде вібратор.

 

Кілька фактів про типи фундаментів:

який фундамент краще-збірний фундамент також можна вважати дуже надійним і довговічним, але його вартість досить висока;
-Цегляний фундамент значно поступається монолітному типу в зносостійкості і довговічності;
-Якщо зводиться будинок з дерев’яними стінами, тут не обійтися без стовпчастого фундаменту;
-Плитні й пальові фундаменти використовують при зведенні багатоповерхових будинків.

Щоб утеплити фундамент використовують керамзит, пінопласт або мінеральну плиту.

Загалом, якщо Ви починаєте зводити свій будинок і справа дійшла до фундаменту, поставтеся до вибору матеріалу з повною серйозністю-найкраще проконсультуватися у професіоналів будівельної справи.

Комментарии закрыты.