Встановлення пральної машини-автомата своїми руками

Встановлення пральної машини-автомата своїми руками

У наш час ринок послуг рясніє безліччю пропозицій з ремонту сантехніки, розводки труб, встановлення побутової техніки, в тому числі і пральних машин. Також більшість великих компаній-рітейлерів з продажу побутової електроніки надають послуги з підключення придбаної у них техніки.

У більшості випадків в цій сфері працюють достатньо підготовлені співробітники, але це коштує грошей і загалом не зайвих від 1 000 до 1 500 руб. Спробуємо розібратися чи можна заощадити на самостійному підключенні пральної машини.

Встановлення пральної машини-автомата своїми руками

Після звільнення від упаковки, обов’язково вийміть пакувальну вставку в центрі дна машини і видаліть болти перед початком експлуатації, це досить просто зробити за допомогою гайкового ключа, який додається в комплекті пральної машини.
Підготовка та вибір місця для установки і підключення пральної машини

Для початку необхідно визначитися з місцем установки пральної машини, від цього буде залежати, які пристрої та інструменти нам будуть потрібні. В першу чергу звернемо увагу на поверхню, де встановлюється пральна машина. Найпоширеніший клас віджиму C підтримує до 1000 Об / хв, що вельми сильно впливає на стійкість машини. Чим рівніше поверхня для установки машини, тим простіше встановити її по рівню.

Якщо поверхню у вигляді цементної стяжки вже вирівняна заздалегідь, то вкручувати ніжки, щоб вони були якомога коротшим, і ставите машинку на цей рівну підлогу. Але в більшості випадків необхідно скористатися рівнем. Покладіть рівень на пральну машину по діагоналі, стає зрозумілим з якої сторони викрутити (подовжити) ніжку. Після вирівнювання покладіть рівень по другій діагоналі, і викручуйте одну з ніжок до забезпечення стійкого положення та рівного становища за становлення пральної машини-автомата своїми рукамірівнем. У підсумку рівень буде досягнутий по горизонталі і автоматично по вертикалі пральної машинки. Упевніться в наявності вільного простору з боків (по 20 мм) і з задньої сторони машини (100 мм)

Машина не повинна торкатися стін або меблів

Машина не повинна торкатися стін або меблів. Забороняється компенсувати нерівності підлоги підставками. Якщо у вас немає рівня, то можете скористатися тарілкою наливши в неї воду і поставивши на пральну машину, необхідно відрегулювати всі ніжки так, щоб відстань від краю тарілки до води в ній по всьому периметру було однаковим.
Забезпечення електроживлення при установці і підключення пральної машини

Для підключення пральної машини до електромережі

Для підключення пральної машини до електромережі необхідно враховувати, що використовується однофазне напругу 220-240В, 50Гц. При цьому електропроводка повинна витримати максимальне навантаження 2,2 кВт, враховуючи і роботу інших електроприладів. Мережевий шнур машини має заземлювальний провід, але в більшості будинків це заземлення замінюється занулением! Виняток становлять вдома з потужними електроплитами (7-15 кВт) і адміністративні будівлі.

Не міняйте вилку на мережевому шнурі, вона повинна бути підключена до окремої розетки і бути легко доступною. Розетку краще встановити поблизу від машини, вибирати з «нутрощами» з кераміки і розраховану навантаження зі струмом 16А. Якщо ви використовуєте подовжувачі або перехідники клас захисту приладу знижується і підключення стає пожежонебезпечним. Після прання слід вимикати вилку з розетки. Не забувайте, що такі приміщення як ванна кімната по небезпеці ураження електричним струмом, класифікується як особливо небезпечний і, тому, краще всього відключати і напруга на подводящую розетку додатковим підключенням електромережі пральної машинки поза ванни або вимикачем — автоматом.

Треба зауважити, що установка машини у ванній кімнаті вважається небажаною з точки зору правил електробезпеки, а переважніше установка пральної машини на кухні, або в спеціально відведеному під прання і прасування приміщенні.

По-перше, через занадто вологого повітря і мокрого струмопровідного підлоги, а по-друге, через велику кількість металевих труб і приладів. Тому при розміщенні та експлуатації пральної машини у ванній кімнаті її необхідно ставити на гумовий килимок, заземляти корпус і встановлювати ПЗВ в розетці.

Сантехнічні підключення при установці пральної машини

машини має заземлювальний провід встановленняОтже, для установки пральної машини потрібно: Розвідний ключ, Ріжковий ключ 17мм і накидною на 12мм (в комплекті) Рівень, Стрічка ФУМ, Відведення з кульовим краном, Сантехнічний сифон з відведенням.

Якщо всі умови враховані і місцем установки пральної машини вибрана ванна кімната або кухня, то тут досить просто знайти відведення для набору води і каналізацію для зливу. У більшості випадків відведення вже встановлений з метою підключення додаткового обладнання.

Легко організувати за допомогою кульового крана, який знайдеться в будь-якому сантехнічному магазині (180р. середня ціна) Відведення одягається на трубу із зовнішньою різьбою, яка йде від стояка, не забувайте про стрічку ФУМ. Стояк відключати не обов’язково, подачу води можна перекрити краном на лічильнику.

Перед підключенням пральної машини до нового водопроводу або труб, які давно не використовувалися, злийте достатню кількість води, щоб не допустити потрапляння забруднень в машину. Перевірте щільність з’єднань шланга, відкривши кран подачі води до межі. У разі використання води з домішками (пісок, глина та інше), має сенс використовувати фільтр.

Для зливу води, у багатьох сифонах передбачено відвід для пральної машини. Якщо у вас стоїть звичайний сифон, простіше замінити його повністю (120р. середня ціна) Це досить легко, всього один шуруп і 3 муфти, які щільно затягуються руками.

Якщо шланг для зливу води, що поставляється з пральною машиною, не дотягується до відводу, можна взяти додатковий, не забудьте про перехідник для з’єднання

Комментарии закрыты.