Вікно — це один з необхідних елементів

Вікно — це один з найбільш функціональних і необхідних елементів в інтер’єрі та екстер’єрі Вашого будинку. Зовні вони повинні виглядати акуратно, стильно і красиво, не надто виділяючись із загального стилю будівлі, а всередині є джерелом світла, повітря, інформації і багато чого іншого.

На жаль, через вікно в будинок потрапляє не тільки раніше перелічені та необхідні для життя речі, але й зайві, такі як волога, шум і т.д., ці проблеми вирішилися з появою пластикових вікон. Згадайте як добре організовується a title = шумоізоляція авто авто / a за допомогою склопакетів, чи не так? І в хаті хотілося б мати таку, та й не дорого б при цьому. Заощадити тут можна на монтажі, а ось на якості — не варто, адже від нього залежить довговічність і зручність Ваших віконець.

Для самостійно монтажу пластикових вікон Вам знадобиться багато інформації і знань. Все це можна знайти в книгах або «всесвітній павутині», яка сьогодні, здається, «знає» всі! Почитайте поради людей, що вже пройшли цю школу. Так само подбайте про наявність інструменту: дрилі, перфоратора, монтажного пістолета. Дуже знадобляться Вам та витратні матеріали, про які так само варто почитати, адже для кожного типу і виду вікна, матеріалу вони будуть різними. Не зайвим стане і помічник, готовий підтримати не тільки словом, а й ділом.

Коли все це буде готове, сміливо приступайте до справи — монтажу. Якщо в кількох словах висловити те, що Вас чекає, то вийде приблизно так: спочатку Ви виставите вікно за рівнем і закріпіть його в цьому положенні за допомогою Підставочний профілю. Далі Ви «підженете» отвори в стіні під вже наявні на рамі вікна за допомогою перфоратора. Перш ніж задути проріз піною, неодмінно змочіть його водою — це поліпшить герметичність. Цей прийом слід проробляти скрізь, де братиме участь будівельна піна. Після установки самого вікна встановіть відлив і підвіконня. І наостанок, встановіть склопакети в рами, перевірте роботу фурнітури.

Метки

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*