матеріал покрівлі

З приходом весни все очікують потепління. Однак деяким потепління приносить суцільний кошмар. Після рясних снігопадів, сильних вітрів наступає час танення снігу. З відлигою, що залишився на дахах, сніг швидко починає танути, і багато виявляються в оселях, залитих водою. В осінній період подібна історія повторюється, тільки це вже пов’язано з затяжними осінніми дощами.

Якщо в якості покрівельного матеріалу використовувалося м’яке покриття, тоді можна відремонтувати покрівлю локально навіть самому. Щоб провести ремонт самостійно вам буде потрібен матеріал для покрівлі, який сьогодні представлений в магазинах у великому асортименті, крім того, знадобиться пристосування, щоб розігрівати робочу поверхню покрівлі.

Для проведення локального ремонту покрівлі краще користуватися наплавляються матеріалів, оскільки для його укладання не потрібна стороння допомога. Новачкові також не обійтися без придбання, працює на рідкому паливі (бензині), пропанового пальника або паяльної лампи: без досвіду роботи з пропаном ремонт може викликати деякі труднощі.

В першу чергу, зніміть пошкоджену ділянку покрівельного матеріалу, після чого підготуйте робоче місце: на поверхні не повинно бути будівельного сміття і пилу. Потім, при необхідності, поверхню необхідно просушити, для чого можна використовувати паяльну лампу, направивши її на місце укладання нової ділянки покрівлі.

Ділянки покрівлі повинні бути знежирена, місця стиків нового і старого покрівельного матеріалу слід протерти тканиною, змоченою бензином. Накладати рулон нового покрівельного матеріалу треба спочатку знятого, який був пошкоджений, причому внахлест — 15 см, розігрів перед цим ділянку старої покрівлі. Ділянка нового матеріалу, який накладається на стару поверхню, повинен бути також розігрітий, після чого притиснутий зверху до старої поверхні для приклеювання.

Потім слід просуватися далі, тільки вже розігріваючи новий матеріал для покрівлі. При будь сумніві в якості своєї роботи, для підстраховки можна скористатися бітумною мастикою, розігрів і промазав нею місця прилягання, стики, нової покрівлі зі старим покриттям. Слідкуйте, щоб під наплавляють покрівельним матеріалом не було повітря.

Один комментарий

  1. Простые, тканые вручную и плотные куски связанной материи служили не только декоративным целям, но и свидетельствовали о достатке хозяев, а главное — служили надежным способом защиты от холода.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*