Насоси вібраційні

Насоси вібраційні

У даній статті наведена інформація про побутових вібраційних насосах. Основною перевагою вібраційних наоса є їх простота, невисока ціна, ремонтопридатність і надійність.

Крім того до плюсів вібраційного насоса можна віднести можливість роботи при перевантаженнях на заборі води або на її викиді. Коли тимчасово повністю або частково порушується повнопрохідний даних трубопроводів, що неприпустимо для поршневих насосів.

Насоси вібраційні

Приклад роботи вібраційного насоса розглянемо на прикладі насоса «Струмочок 1М1»

Зовнішній вигляд насоса

Зовнішній вигляд насоса. Корпус розбірний. У верхній частині є вихідний отвір для нагнітається води. Петля підвішування насоса в свердловині або водоймі. Герметичний вихід закладення приєднувального кабелю.
Принцип роботи полягає в тому, що на котушку осердя подається змінний струм, при цьому сердечник постійний магніт, то притягається, то відштовхується від котушки (вібрує). При поступальному русі вгору вода затягується через донний зворотний клапан і потрапить в корпус насоса, при цьому вода яка вже була в насосі витісняється вище. При русі сердечника вниз вода також витісняється вгору, але не забирається, оскільки зворотний клапан закритий.

Рекомендації з установки та експлуатації вібраційного насоса.

Далі приведен спосіб установки:

установка Струмочок 1 М1

Сьогодні на ринку представлено безліч різних вібраційних побутових насосів (Малюк, Злива), принцип дії і характеристики схожі з тими що ми розглянули вище.

Метки

Комментарии закрыты.