Побілка стелі

Побілка стелі є найпоширенішим і доступним способом, додання стельового покриття свіжого і красивого вигляду. Даний спосіб не вимагає застосування дорогих матеріалів, інструментів і не представляє особливої ​​складності. Для побілки стелі вам будуть потрібні, крейда чи вапно (гашене), шпатель, молоток, велика кисть, клей столярний, кілька шматків господарського мила, малярський валик і по необхідності синька, розчин соляної кислоти, оліфа, медичний бинт і мідний купорос.

Перед тим як приступити безпосередньо до побілки стелі, стару побілку необхідно видалити, змивши її теплою водою за допомогою кисті або жорсткої щітки. Якщо є ділянки з обсипалася або відстала штукатуркою, то їх необхідно відбити молотком, після чого закрити поглиблення шпаклівкою або гіпсовою штукатуркою. Так само слід ретельно зашпаклювати всі тріщини і шви між стельовими плитами перекриття. Для більшої міцності, на шви, столярним клеєм можна наклеїти, смужки з медичного бинта і обробити їх оліфою, після чого покрити їх шпаклівкою.

Дочекавшись повного висихання шпаклівки, обробіть поверхню стелі не великої шкіркою, так само можна використовувати пемзу. Наступний етап, це грунтування поверхні, тут можуть бути використані різні готові грунтові суміші або грунтовка «миловар» яка виготовляється самостійно. Для виготовлення грунтовки «миловар», необхідно господарське мило, нарізане стружкою розчинити в 3-х літрах гарячої води, після чого додати 100 г оліфи, потім у приготовлений розчин додати 4-5 л води від гашеного вапна, ретельно перемішати і процідити через марлю.

Після того як шар грунтовки остаточно висохне, можна починати побілку. Попередньо приготуйте розчин для побілки, з розрахунку 2,3 кг крейди, 0,09 кг клею столярного, 0,017 кг синьки на 4 літри води. Дана кількість розчину розраховане на побілку приблизно 10 кв. метрів стельової поверхні.

Побілка здійснюється нанесенням вапняного розчину, пензлем для побілки або щіткою, в декілька шарів, кожен шар повинен бути повністю просушений.

Метки

Один комментарий

  1. Робимо вдома побілку вапняним розчином.Начебто все добре йшло, але розчин не хоче братися, хоч концентрації дотримані.підскажіть, в чому може бути проблема

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*