Ремонт в новій квартирі

Щасливі власники нової квартири, в першу чергу, прагнуть переробити її під свій смак і затівають ремонт. Добре, якщо їм доведеться всього лише перефарбувати шпалери і побілити стелі (тобто обійтися косметичним ремонтом). Однак у більшості випадків нові господарі стикаються з необхідністю провести серйозні переробки в придбаному приміщенні.

Отже, якщо ви придбали квартиру в новобудові, то починати ремонт можна відразу ж після отримання свідоцтва про власність. Але фахівці радять почекати з будівельними роботами: адже новий будинок протягом деякого часу дає усадку, внаслідок чого на тільки що оброблених стінах з’являються тріщини, а ретельно сплановані конструкції з гіпсокартону розходяться криво і навскіс.

Якщо ви все-таки вирішили вселятися негайно, жити в стандартній «сірої» оздобленні новобудови неможливо і вам доведеться її облагородити.

Звичайно, чекати рекомендовані два роки можуть не всі. Якщо ви все-таки вирішили вселятися негайно, жити в стандартній «сірої» оздобленні новобудови неможливо і вам доведеться її облагородити.

Постарайтеся зробити наслідки усадки мінімальними: відмовитися на час від розкоші, наприклад, підвісних стель і обмежитися простим економічним ремонтом. Використовуйте при цьому якісні будівельні матеріали, які не бояться усадки, і запросіть грамотних фахівців.

Але навіть квартира з вже зробленим ремонтом може піднести неприємні сюрпризи — в результаті помилок попередніх ремонтників. І часто зробити ремонт «з нуля» обходиться новим господарям дешевше, ніж виправляти недоробки попередників.

По-перше, при доделиваніі ремонту за кимось жодна будівельна компанія не може дати повної гарантії якості: деякі похибки можуть бути приховані так глибоко, що проявляться через кілька місяців або навіть років. Тому в даному випадку вам доведеться задовольнятися обмеженою гарантією на повторні роботи.

Крім того, частковий ремонт квартири не вигідний новій бригаді: адже частина ремонтно-будівельних робіт вже виконана. Будівельники в таких випадках піднімають ціни або зовсім відмовляються від проекту. Новим господарям квартири з неякісним ремонтом доведеться, фактично, все починати спочатку: знімати шпалери, шпаклювати стіни, пробивати нові поглиблення під електричні розетки і пр.

Новим господарям квартири з неякісним ремонтом доведеться, фактично, всі будівельні роботи починати спочатку: знімати шпалери, шпаклювати стіни, пробивати нові поглиблення під електричні розетки та ін При повному переробленні ремонту вони отримають повну гарантію на проведені роботи, але обійдеться це дорожче: адже ремонтної бригаді доведеться спочатку «ламати», а потім «будувати».

У самому загальному плані недоробки ремонту можна розділити на кілька груп:

Помилки, що виникають ще на стадії проектування: наприклад, неприпустимі варіанти перепланування або неграмотний перенесення інженерних мереж. Дуже часто проблеми виникають внаслідок непродуманих схем електропроводки, прокладки антенних, інтернет-кабелів та ін

Недотримання технічних вимог і правил ремонту, найсерйознішими з яких є:

руйнування мереж комунікацій (каналізація, вентиляція, опалення і т. п.);
наглухо «замуровані» елементи тих же мереж — у разі аварії доведеться розвалили всі стіни;
електрика у ванній, встановлена з порушеннями норм безпеки;
неграмотний розрахунок навантаження на перегородки, стеля;
недостатня підготовка стін і стель (залишилися порожнечі в стінах і стелі або проступівшіешіе на шпалерах плями);

Неправильна послідовність робіт, які краще проводити за стандартною схемою: комунікації — стіни — підлога, після цього — стелі та інші оздоблювальні роботи. Тобто починати потрібно з найбрудніших робіт і в такому порядку, щоб не виконувати їх повторно. У той же час роботи з скління балкона можна залишити на останній етап, оскільки там дуже зручно зберігати матеріали, встановити верстат і т. д.

Помилки при виборі матеріалів:

невідповідність матеріалів і їх технічних характеристик функціональному призначенню (укладання дорогого паркету в передпокої або використання фарби, не придатною для житлових приміщень);
вибір матеріалів, не гармоніюють за формою, кольором, фактурою ».

Таким чином, не завжди закінчений «новий ремонт» є плюсом квартири: якщо він зроблений неякісно, то виправити ситуацію дуже складно.

Для того, щоб грамотно побудувати процес ремонту, уникнути виникнення помилок, а також виправити існуючі недоробки з мінімальними грошовими витратами, слід звертатися тільки до надійним компаніям, які візьмуть весь процес ремонту повністю в свої руки.

Метки

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*