Шпалери під фарбування

Шпалери під фарбування

Нам всім хочеться, щось змінити в інтер’єрі кімнати або всієї квартири. Жага змін, видно, закладена в нас генетично. Але, як ці зміни провести швидко, і з мінімальними витратами. Людська винахідливість і в цьому випадку знайшла вихід, і запропонувала простий і доступний спосіб зміни інтер’єру. Це перефарбування стін. Але, стін не просто оштукатурених, і що віддають казенщиною, а стін з фактурним малюнком і рельєфністю.

Цей малюнок створюють спеціальні шпалери, призначені саме для фарбування, причому, багаторазового. У цій статті ми вам і розповімо про шпалери під фарбування.
Види шпалер під фарбування

Шпалери під фарбування

За великим рахунком виділяють три типи шпалер, призначених під фарбування — це паперові шпалери, бамбукові шпалери і склошпалери. Інші типи шпалер, не знайшли застосування в цій ніші, і використовуються за своїм прямим призначенням. У кожного типу шпалер є свої достоїнства і недоліки. Спробуємо про них розповісти.
Але, що хотілося б відразу відзначити, це те, що наклеюватися всі типи шпалер повинні на підготовлену, рівну поверхню. В іншому випадку, всі недоліки стін «вилізуть» назовні, як би ми не намагалися приховати ці недоліки шпалерами і фарбою.
І ще кілька слів. Спочатку, цей тип шпалер має білий колір, або світлі пастельні тони. Це робиться для того, щоб фарба, якою ви будете фарбувати шпалери, не змішувалася з кольором шпалер і була саме такою, якою ви задумували пофарбувати стіни. Надалі, коли ви будете накладати на фарбу іншу фарбу, особливо світлу на темну, цей нюанс треба враховувати.
Також хотілося сказати і про процес наклеювання шпалер. Так поверхню на яку будуть клеїться шпалери повинна бути попередньо загрунтована клеєм, а в наслідку шпалери приклеєні відповідно до технології.

Паперові шпалери під фарбування

Як правило, паперові шпалери двошарові, просочені водовідштовхувальним складом, що дозволяє їм переносити багаторазову перефарбовування без втрати своїх властивостей. Також водооталківающій складу шпалер під фарбування перешкоджає проникненню фарби до основи шпалер, запобігаючи її вплив на клей, яким вони приклеєні до стіни.
Цікавим різновидом паперових шпалер є грубоволокнисті шпалери. Рельєфність, так, паперові шпалери теж можуть бути рельєфними, так от рельєфність у них досягається розміщенням між шарами звичайних деревної тирси. Звичайно, вони досить дрібні, можуть розташовуватися хаотично, або виробник створює з них певний малюнок. Наклеюються вони стик в стик. Звичайно, якщо на шпалерах є рельєфний малюнок, то його необхідно поєднувати. При хаотичному розташуванні рельєфу, або взагалі, безрельефние шпалери наклеюються без поєднання малюнка.

Флизелінові і шпалери, ймовірно, найкращий варіант шпалер під фарбування.

Флизелінові  шпалери під фарбування
Флизелінові  шпалери виготовляються зі спресованих волокон, це основа, на яку наноситься малюнок зі спіненого вінілу. Таким чином, виходить, що зворотний бік шпалер залишається гладкою, і утворюється максимальна площа сполучення. Приклеюються бамбукові шпалери нанесенням клею тільки на стіну. Необхідності нанесення клею на полотнище немає.

Флизелінові  шпалери чудово приховують дрібні тріщинки і нерівності, що утворюються при експлуатації квартири або будинку. Вони можуть з’явитися в результаті усадки будинку, особливо нового, навіть якщо проведена ретельна підготовка стін під обклеювання.

Флизелінові шпалери цікавий матеріал, і нам хотілося б підказати вам такий декоративний прийом їх використання. Ми рекомендуємо вам не відразу їх фарбувати, а використовувати як стандартні шпалери. Але, попередньо офарбити стіни, на які вони будуть наклеюватися, темної, насиченого кольору фарбою. Оскільки основа флізелінові шпалер досить прозора, то ви отримаєте відтінення основу і чіткий малюнок на шпалерах. Ну, а через деякий час ви можете їх пофарбувати, якщо вам так захочеться.

Склошпалери, досить новий матеріал на нашому будівельному ринку.

Склошпалери під фарбуванняПроводиться він з використанням скловолокнистих ниток. Ці нитки виготовляються з чистого кварцового піску, доломіту, соди, вапна. Потім з цих ниток створюють оригінальні рельєфні малюнки, які формуються в полотнища, і потім просочують спеціальним складом на основі крохмалю, для додання цієї «тканини» стабільності.
У стеклообоев є ряд переваг, яких немає у інших видів шпалер. Оскільки скло не горить, то склошпалери абсолютно не горючий матеріал.
При виробництві стеклообоев використовуються тільки природні, екологічно чисті речовини, тому склошпалери екологічно дуже чистий матеріал, і створюють унікальну чисту атмосферу в приміщенні.
Склошпалери дуже міцні, їм не страшні зуби і кігті домашніх тварин, і удари важких предметів меблів. Вони антистатичні, і значить не накопичують пил. Склошпалери дозволяють стінам «дихати», при цьому хороша вентиляція перешкоджає розмноженню грибків та інших мікроорганізмів на стінах і шпалерах. Склошпалери служать до 30 років без щонайменшої втрати якості. Їх можна перефарбовувати до 20 разів.

 

 

Найкращими видами фарби для шпалер є фарби на водній основі.

Це діперсіонние фарби, акрилові, латексні. Вони екологічно чисті, не вигорають, дозволяють циркулювати повітрю. Фарби можуть бути матовими або глянцевими. Вибір тут залежить від вас. Наносяться фарба через два-три дні після приклеювання шпалер, щоб дати клею повністю висохнути. (Хоча в інструкціях до клею і відводять 2 години, через які можна проводити фарбування після наклеювання, але цього може бути замало)

Метки

Комментарии закрыты.