Що необхідно знати про дверні замки

Вибір замків

При виборі замків необхідно пам’ятати, що врізати замок у двері вхідні можна кількома способами, і технологія врізання буде, насамперед, залежатиме від типу самого замку і матеріалу, з якого виготовлені двері.

За принципом дії сучасні дверні замки обділяє на наступні види:

— Електромеханічні;

— Механічні;

— Електромагнітні.

 

замки більш складні

Найпопулярнішими є замки механічного типу

Можна використовувати фактично для будь-яких дверей: зовнішніх чи міжкімнатних, відкриваються вони за допомогою простого ключа, методом повороту.

По конструкції механічні замки діляться на сувальдні, дискові і циліндрові, а так само замки бувають накладні і врізні.

Врізні і накладні замки.

 

Врізні замки

Врізні замки встановлюються безпосередньо в дверне полотно і можуть комплектуватися фалевой ручкою або засувкою. Замки накладного типу, встановлюються із зовнішньої сторони дверного полотна. Сучасні замки зазвичай дозволяють перебудувати їх на відкриття в ліву сторону дверей або в праву, це обов’язково необхідно врахувати, перш ніж врізати замок у двері квартирну.

Врізні замки більш складні в сенсі монтажу, але при цьому вони мають більш високу ступінь захисту, ніж накладні моделі. Зате накладні замки, краще дозволяють захистити приміщення від проникнення ззовні, але от якщо порушник знаходиться всередині будівлі, то зламати такий замок з внутрішньої сторони не складе труднощів. Ще одним плюсом врізних замків є більш естетичний вигляд, адже замок ховається всередину полотна, залишаючи з зовні тільки ручку, засувку і замкову щілину і таким чином фактично непомітний, чого не можна сказати про накладний замок.

 

 

Замки магнітні.

Замки магнітні або електромагнітні, як запірний пристрій в таких моделях використовується потужний магніт, який здатний утримати двері в закритому стані. Завдяки постійній подачі електроенергії. Врізати дверний замок такого типу необхідно за допомогою фахівців, так як тут потрібно не тільки закріпити сам замок, але ще прокласти і підключити до електричного живлення.

Магніт встановлюється у верхній частині дверного отвору, а до дверей кріпиться спеціальна пластина і допоміжний блок. Однією з основних переваг замків такого типу є можливість дистанційного керування ними, часто їх встановлюють на прохідних підприємств, банків і заводів.

 

 

Електромеханічний замок.

По своїй конструкції замки такого типу передбачають використання спеціального електронного ключа та дистанційного керування. Електромеханічні моделі вважаються більш надійними і відносяться до замків нового покоління, але при цьому врізати замок у двері вхідні буде дорожче, ніж традиційний. Від електромагнітного електромеханічний замок відрізняється більш низькою кількістю споживаної енергії, двері утримується завдяки механічному ригелю.

Відкривається замок такого типу за допомогою спеціальної магнітної картки, електронного ключа або ж коду, але можна і звичайним механічним ключем.

Які вимоги пред’являються до замків?

Який би врізати замок у двері залізну ви не вирішили необхідно пам’ятати про певні вимоги. Найбільш, мабуть, основним є надійність замку — хороший замок повинен мати високі показники по стійкості до злому. Так само сюди відноситься тривалість роботи замка, тобто його міцність і безвідмовність після тривалої експлуатації. Хороший замок, особливо на зовнішню двері повинен мати ще і добре захищений корпус, завдяки йому він буде захищений від спроби руйнування і злому.

Антивандальна характеристика — замок хорошої якості складно відкрити за допомогою підбору відмичок.

Дотримуючи всі ці правила, а так само завдяки професіоналам компанії «Свій майстер», які можуть врізати замок у двері сталеву, дерев’яну, залізну ваше майно буде надійно захищене від стороннього небажаного проникнення на вашу територію.

Що пропонує ринок?

Сучасний ринок пропонує просто величезний вибір різноманітних замків, від різних виробників. Вартість такого придбання коливається в досить широкому діапазоні, що дозволяє кожному придбати замок за своїми можливостями.

До дешевим замкам відносяться ті, що були виготовлені в Росії, Китаї, Польщі та Туреччини, зазвичай це замки з невисокою секретністю та протизламні.

Дорогі моделі замків виготовляються, перш за все, з міцніших матеріалів і мають додатковий захист у вигляді якісного корпусу і спеціальних накладних пластин, такі елементи дозволяють захистити замок від висвердлювання. До того ж замки хорошої якості мають велику кількість ригелів, мінімум це 5 штук. Часто такі замки можуть замикати двері одночасно з чотирьох сторін, але от установка і ремонт обійдуться вам не з розряду дешевих, зате рівень безпеки істотно підвищується.

При виборі замка необхідно обов’язково враховувати конструкцію дверей, адже її міцність повинна відповідати певним правилам. Так само необхідно пам’ятати, що деякі замки призначені лише для установки на металевих дверях або тільки на дерев’яних.

Комментарии закрыты.