Cхема підключення теплої підлоги фото

Розрахунок кількості терморегуляторів

Можливо у вашому будинку буде кілька приміщень, в яких будуть монтуватися теплі електричні підлоги. В цьому випадку доцільно передбачити монтаж окремих терморегуляторів і датчиків температури до кожного контуру опалення. Це дозволить уникнути додаткових навантажень на електромережу. Особливо важливо це в тому випадку, якщо у обігріваються маються різні режими експлуатації. Так житлове приміщення може обігріватися тільки під час сну, а ванна — тільки в період її використання.

При роздільному монтажі терморегуляторів необхідно передбачити монтаж індивідуальних температурних датчиків на кожне приміщення, що обігрівається.

схема подключения терморегулятора - фото

Схема підключення теплої підлоги

Схема підключення теплої водяної підлоги.

Спосіб підключення теплої водяної підлоги дещо відрізняється від електричного статі. Розглянемо способи підключення теплої підлоги з рідким теплоносієм до систем опалення.

Ви можете підключити свій теплий водяний підлогу до магістрального опаленню. Однак таким способом потрібно користуватися з відомим увагою. Можливо, великі тепловтрати носія приведуть до того, що на холод почнуть скаржитися вже ваші сусіди. Безу збитку для сусідів підключати теплу водяну підлогу в багатоквартирних будинках можна в приміщеннях, де стаціонарна система переходить на зворотне перебіг. Також у цьому випадку температура води в системі опалення не буде надмірно гарячою.

Великим мінусом такої схеми підключення водяних теплих підлог буде неможливість плавного регулювання температури теплоносія. Навіть якщо ви змонтуєте на вхідний і вихідний ділянки нагрівального контуру засувки — все одно температура нагріву буде залежати від нагріву магістральної системи.

Схема підключення нагреваемого водяного статі до індивідуальної системи опалення.

Практично позбавлена недоліків схема підключення обігрівається водяного статі до індивідуальної системи опалення. Однак, такий метод може бути використаний тільки в приватних оселях.

Нижче приведена принципова схема підключення нагреваемого водяного статі.

схема подключения нагреваемого водяного пола

Тепла підлога з гідравлічним роздільником

Орієнтовна схема такого підключення приведена на малюнку.

Важливим моментом в підключенні нагреваемого статі з рідким теплоносієм є установка водяного колектора. До нього виводяться всі контури опалювальної системи, при цьому температуру і робочий тиск теплоносія в кожному контурі можна регулювати індивідуально.

подключение коллектора

Укладання труб методом — змійкою і равликом

Підключення нагреваемого статі за комбінованою схемою

Система нагреваемого підлоги може використовуватися як самостійна система опалення, так і в сукупності з традиційними опалювальними радіаторами. За такої схеми підключення спочатку до потоку теплоносія підключаються опалювальні радіатори, а потім, на зворотному ході теплоносій проходить через контури підлогового опалення.

подключение нагреваемого пола по комбинированной схеме

Підключення нагреваемого статі за комбінованою схемою

На даному малюнку представлена комбінована схема підключення нагреваемого статі.

Насос, що забезпечує циркуляцію теплоносія. Опалювальні радіатори, Опалювальний котел, Бак з мембранної перегородкою. Керуючий пристрій, Замочні крани.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*