Демпферна стрічка для стяжки підлоги як використовувати

будь-який замовник очікує відмінний результат — це ідеально рівна підлога, не схильний деформації. Отже, які переваги дає використання демпферної стрічки? Головним чином вона запобігає пошкодження стяжки і стін кімнати, оскільки витримує тиск бетону. Вона є тією прошарком, що захищає їх від наслідків температурних коливань, компенсує стики.

Також є відмінним герметиком і ущільнювачем для щілин.

демпферная лента -компенсирует тепловое расширение бетонной стяжки.

Демпферна стрічка-компенсірует теплове розширення бетонної стяжки.

Матеріали виготовлення демпферною стрічки

демпферная лента для стяжки пола

Як правило, демпферна стрічка виготовляється з якісного пінополіетилену, тому ціна на неї трохи вище, ніж на інші допоміжні матеріали. Стрічка не гниє, не деформується від сонячних променів, не піддана впливу грибка. Треба сказати, що завдяки пінополіетиленом, з якого виготовлена стрічка, вона легка в монтажі.

Терміни служби демпферною стрічки

Оскільки в будівельній сфері спостерігається тенденція створення нових міцних синтетичних матеріалів, гіпоалергенних і безпечних для людини, пінополіетилен можна сміливо віднести до них. При правильному укладанні він прослужить вам довге життя. Відзначимо, що це багато в чому залежить від метражу укладається вами стрічки. При « лінійному розширенні » теплої підлоги, самої стяжки, квадратура кімнати на перший шар демпферною стрічки не повинна перевищувати 10 м. Якщо площа кімнати більше — забезпечте на стиках додаткову щільність.

Що краще: демпферна стрічка або ізолон?

На будівельних форумах можна побачити питання про те, а чи не простіше використовувати більш дешевий матеріал для виконання тих же завдань, що і демпферна стрічка. Йдеться про такі матеріалах, як ізолон, пенофол, навіть порізані шматки лінолеуму і обгорнуті поліетиленом дерев’яні рейки. Згідно російській приказці « Голота на вигадки хитра », проте, наскільки це адекватний варіант? Дерев’яні рейки схильні до дії грибка і комах, ізолон і пенофол не зможуть запобігти ударну дію на стіни кімнати. Зате укладена демпферна стрічка є прекрасним звукоизолятором. Вона повністю виправдовує кошти, вкладені в її покупку!

Поради « бувалих » будівельників

Збираючись купувати демпферну стрічку, зверніть увагу на наявність на ній спеціальної « лінійки »- це зручно при зрізанні надлишків, що перевищують рівень стяжки. Навіть якщо ви хочете просто вирівняти підлогу наливним способом, використовуючи швидко затвердевающие суміші, вам не варто відмовлятися від допомоги демпферною стрічки. Хтось купує стрічку з самоклеющейся стороною, вона дорожча за звичайну. Якщо ви не хочете витрачати зайвий, значить, підійдуть звичайні рідкі цвяхи, які напевно у вас залишилися після інших робіт. Будуєте надовго — віддавайте перевагу професійним матеріалами!

Відео — процес укладання демпферної стрічки

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*