Дитячий майданчик на дачі — основні варіанти побудови

Щоб вашій дитині було приємно проводити час на дачній ділянці, бажано спорудити там дитячий майданчик. Існує кілька типів таких майданчиків, кожен з яких призначений для дітей певного віку :


детская площадка на даче своими руками

Пісочниця з кілочками — фото

Секрет перший. Доповнюємо пісочницю простим монтажем / демонтажем. Нам знадобиться приблизно сорок пеньків одного розміру, які ми опрацюємо антисептиком і вкопали в землю. Сама форма конструкції може бути який завгодно, але краще, щоб пеньки були великими : можна утворити спеціальні доріжки з них, за якими б діти бігали.

Секрет другий. Можна зробити її у формі стола. До слова, навіть деякі фабрики вдаються до подібного. такий стіл буде служити дітям « робочим кабінетом », що володіє сприятливою для створення будиночків атмосферою.

Секрет третій. Можна спорудити пісочницю у формі вітрильника, використовуючи для цього стару тракторну шину. Також нам знадобиться дерев’яна палиця для щогли, прикрашена вітрилом.

Відкрита пісочниця

открытая песочница - фото

Кришка для пісочниці

У ході роботи нам знадобиться агроволокно, обструганние дошки по 1.2 метра кожна, фанера, петлі для дверей і метровий брус.

песочница в виде корабля.

Дитяча гойдалка

Така гойдалка урізноманітнює дитячу площадку. Вона являє собою досить примітивну конструкцію, яку найкраще виконувати у формі казкових звіряток. Отже, нижче наведені основні кроки виготовлення.

детская качалка на даче - фото

Дитячі гойдалки на дачі

Четвертий етап. Для безпеки можна заточити гострі кути крісла.

Крім цього, ми можемо в кілька разів підвищити міцність нашої конструкції. Таким чином, на дитячих гойдалках зможе кататися кілька людей одночасно, навіть дорослих. Замість пари стовпів необхідно встановлювати шість, а замість звичайного крісла слід прикріпити інше, більш містке. До слова, для зручного сидіння можна використовувати і автомобільне крісло, до того ж воно набагато м’якше.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*