Дизайн ванної кімнати маленького розміру

Фахівці стверджують що вибір настінної і підлогової плитки- це найперший крок при облаштуванні вашої ванної кімнати, а потім вже слід підбирати різного роду аксесуари які будуть відмінно поєднуватися з цими двома елементами.

Якщо говорити про квіти і моделях, то слід зазначити що найпопулярнішими і модними в цьому році вважаються покриття які імітують камінь або дерево, а також модні вставки з металу.

 

Дизайн ванної кімнати маленького розміру

Припустимо у вас ванна кімната маленького розміру і ви хочете зробити її дизайн ідеальним, то вам знадобляться кілька наших рекомендацій у цій справі:

При виборі настінної і підлогової плитки для ванної кімнати маленького розміру рекомендується зупиниться на непомітному дизайні і невеликих розмірах, таким чином ви зможете хоча б створити враження більшої площі вошей ванної кімнати, ніж вона є дійсно. З точки зору естетики для маленьких ванн відмінно підходить плитка у вигляді скляної мозаїки.

В архітектурі є одне основне правило яке стосується дверей, яке свідчить що двері повинні відкриватися всередину, а такі елементи як дзеркало з умивальником повинні відразу ж потрапляти в поле зору людини який входить у ванну кімнату. Але в нашому випадку, якщо ванна кімната дуже мала для дотримання даного правила, то ми його можемо порушити і встановити вашу двері таким чином, що б вона відкривалася назовні.

А основні елементи в дизайні ванної кімнати маленького розміру розміщуються так, що б максимально добитися їх функціональності (у приклад наводимо- унітаз необхідно розмістити максимально близько до стояка). Дуже важливим елементом дизайну ванної кімнати маленького розміру є- дзеркало. Не купуйте маленьких дзеркал незважаючи наскільки мала ваша ванна кімната. Всі дзеркала ідеально відбивають світло і дають ефект збільшення кімнати.

Зазвичай всі розмішають дзеркала у ванній прямо над раковиною- це і красиво і максимально комфортно. Для того щоб максимально збільшити функціонування вашої невеликої ванної кімнати, не дивлячись на дизайн унітаз необхідно розміщувати на стороні протилежної входу у ванну.

Дизайн ванної кімнати маленького розміру У наслідку ми отримаємо вільну центральну частину вашої невеликої ванної кімнати, що дасть нам вільний доступ практично до всіх об’єктів сантехніки. У процесі облаштування вашої невеликої ванної кімнати, рекомендуємо дотримуватися стилю, який ви вибрали в облаштуванні інших кімнат і приміщень вашої квартири або будинку.

 

Дизайн обклеювання стін шпалерами

 

Нерідко для обробки оштукатурених поверхонь, стін з дерева і гіпсу, ДСП, ДВП та ін використовують плівкові і рулонні матеріали. Але незважаючи ні на що вже досить тривалий час серед матеріалів для оздоблення стін лідирують шпалери. Це обумовлено тим, що цей вид покриття характеризується досить низькою ціною і широким вибором кольорів і фактури, що робить реальністю втілення самих незвичайних задумів.

При цьому технологія дизайну обклеювання стін шпалерами не представляє особливої складності. Ще одне безумовне гідність шпалер- це простота їх обслуговування. У разі пошкодження або забруднення небудь ділянки, його можна елементарно замінити, вирізавши необхідний за розміром новий шматок шпалер, що неможливо при пошкодженні пофарбованої поверхні, так як підібрати точний відтінок фарби досить складно.

 

Один комментарий

  1. Меблям для ванни чомусь люди приділяють мало уваги… Я була тоже така, допоки не затіяла ремонт ванної, і майстер по ремонту порекомендував замовити меблі, щоб і труби приховати і щоб розмірів потрібних були. Я замовляла їх в магазині меблів new art і мені дуже хороший дизайн там підказали. Декілька закритих поличок і відкритих – і є де поставити косметику і миючі засоби, і красиво, і труб не видно. А завдяки відкритим полицям з дзеркалами, то зовсім не «тисне на голову» і дуже гарно виглядає.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*