Добавки до бетону (Прискорювач тверднення)

Прискорювач твердіння — комплексна добавка, що відноситься до класу суперпластифікаторів і прискорювачів набору міцності. Складається з натрієвих солей полиметиленнафталинсульфокислот різної молекулярної маси з додаванням комплексу ускоряющего набір міцності. Добавка не містить сполуки хлору.

Добавки до бетону (Прискорювач тверднення)

1. Застосування прискорювача набору міцності

1.1.Суперпластіфікатор рекомендується застосовувати у виробництві збірного залізобетону, в тому числі преднапряженних, у виробництві конструкцій з монолітного важкого бетону класів за міцністю на стиск В15 і вище, у виробництві конструкцій з дрібнозернистого бетону класів за міцністю В10 і вище, у виробництві конструкцій з легкого бетону , а також для виробництва густоармірованних конструкцій, тонкостінних конструкцій і конструкцій зі складною конфігурацією. Максимальна ефективність суперпластифікатора досягається при виготовленні високорухливих сумішей П4 і П5 і при отриманні високоміцних бетонів В40 і вище, а також при отриманні бетону з високими показниками по міцності в ранні терміни твердіння (1-2 доби).

2. Технологічна ефективність застосування комплексної добавки

2.1. Застосування суперпластифікатора та прискорювача набору міцності дозволяє:

* Збільшити рухливість бетонної суміші від П1 до П5 без зниження міцності і довговічності бетону (при незмінному вмісті води і цементу);

* Збільшити міцнісні характеристики бетону на 25% і більше (за рахунок скорочення витрати води при незмінних витратах цементу і рухливості бетонної суміші);

* Збільшити показники по міцності бетону в ранні терміни (1-2 доби) на 50% і більше;

* Прискорити процес набору міцності бетону, в порівнянні з бетонами з додаванням пластифікатора, пластифікатора СП-3 або суперпластифікатора С-3;

* При дозуванні 1% і більше збільшити збереженість рухливості бетонної суміші;

* Скоротити час на досягнення бетоном розпалубної міцності;

* Отримати бетони з високими водонепроникністю (W10 і більше), морозостійкістю (F400 і більше) і корозійною стійкістю;

* Знизити витрату цементу в равноподвіжних сумішах на 20-25%;

* Значно скоротити час і енергетичні витрати на тепло-вологості обробки бетону;

* Значно скоротити час і енергетичні витрати на вібрування бетонної суміші, а в ряді випадків і повністю відмовитися від вібрування.

3. Зовнішній вигляд і властивості суперпластифікатора та прискорювача

3.1. Суперпластифікатор і прискорювач набору міцності проводиться в сухий і рідкій формі: у вигляді водорозчинного порошку коричневого кольору або водного розчину темно-коричневого кольору, що має концентрацію не менш 32%.

4. Дозування комплексної добавки

4.1. Суперпластифікатор і прискорювач набору міцності додається в бетонні суміші у вигляді водного розчину робочої концентрації в кількості 0,6-1,0% сухої речовини від маси цементу.

5. Зберігання добавки

5.1. Гарантійний термін зберігання суперпластифікатора становить 1 рік. Добавка в сухій формі повинна зберігатися в заводській упаковці на закритих складах будь-якого типу. Добавка в рідкій формі повинна зберігатися в закритих ємкостях при температурі не менше плюс 10 ° С.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*