Етапи будівництва гаража

Слід зазначити, що зведення гаража, як і будь-яке інше будівництво, вимагає виконання кількох етапів, розгляд яких дасть уявлення про процес забудови даної споруди, а також допоможе підготуватися до нього. Розглянемо докладніше основні етапи будівлі гаража.

 

Етапи будівництва гаража

Перший етап будівництва Гоража- підготовка до будівництва. Роботи починаються з вибору місця. У разі, якщо будівництво гаража планується поблизу заміського будинку, то рекомендується розташувати його якомога далі, щоб у разі пожежі звести до мінімуму ймовірність загоряння житла. Далі слід визначитися з розмірами передбачуваного будови. Визначальний показник тут- вигляд автомобіля. Потім слід пристрій фундаменту, в процесі якого потрібно підготувати ділянку під будівництво, виконати його точну розмітку, вирити котлован, після чого правильно виставити опалубку і провести всі необхідні бетонні роботи.

 

Етапи будівництва гаража
Наступний етап будівництва Гоража- зведення стін і спорудження даху. Для зведення стін застосовується червона керамічна або біла силікатна цегла. Слід пам’ятати, що в цьому випадку потрібно буде по кутах і на великих ділянках стін спорудити кілька стовпів. Рекомендується, щоб такі стовпи були встановлені через кожні три метри. Таким чином, стіні буде забезпечена додаткова стійкість, а опори для балок перекриття також будуть відігравати значиму роль. Перед початком кладки слід повністю очистити фундамент від сміття і вирівняти його поверхню, використовуючи цементну стяжку. Потім слід приступити до зведення кутів: чим вони будуть рівніше, тим рівніше будуть побудовані стіни. Рівність кутів і стін контролюється за допомогою шнурів і відважувань. Для цих цілей також можна використовувати і будівельний рівень.

Наступний етап будівництва Гоража- пристрій даху. Тут на стовпи слід укладати балки перекриття. У тому випадку, якщо стовпів немає, балки перекриття кладуться безпосередньо на самі стіни. В якості балок можна використовувати брус розміром 50х100мм. Захистити дах від прогину під вагою ваги можна, якщо укладати брус на ребро.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*