Газосилікатні блоки

Як матеріал для зведення стін будинку газосиликатні блоки є одними з найпопулярніших на сьогоднішній день. Газосиликатні блоки мають ряд переваг, керуючись якими люди і вибирають саме цей матеріал для будівництва стін:

 

Газосилікатні блоки

 

    — Низька питома вага. Наприклад, найпоширенішими при будівництві стін є газосиликатні блоки марки щільності Д500 розмірами 600 * 200 * 300 мм. За обсягом один такий блок прирівнюється до 13,6 штукам полуторного цегли (один полуторний цегла важить 4 кг); разом виходить вагу в 54,4 кг. Сам же блок марки щільності Д500 важить 27 кг (що майже в два рази менше). Як наслідок, легкість блоків значно збільшує швидкість зведення стін при зниженні трудомісткості даного процесу;- Низький коефіцієнт теплопровідності. Стіни з газосилікатних блоків марки щільності Д500 мають відносне термічний опір в три рази вище, ніж ним володіє керамічна цегла;- Відмінна звукоізоляція.  Пориста структура газосилікатних блоків значно зменшує частоту поширення звукових хвиль;- Пожежобезпека;- Паропроникність. Газобетонні стіни чудово дихають: назовні вільно йдуть вуглекислий газ і водяні пари, а всередину безперешкодно потрапляє кисень. Мікроклімат у такому будинку поступається хіба що дерев’яному будинку (при правильному спорудженні «начинки» стін, зрозуміло);- Достатня для малоповерхового будівництва міцність матеріалу;- Висока точність геометричних розмірів за висотою (у порівнянні з пінобетонними блоками, наприклад, ± 1 мм). Це значно полегшує будівельні роботи та дозволяє використовувати будь клейові склади для газобетону;- Низька чутливість до зовнішніх біологічних впливів.

 

Однак, як і будь-який будівельний матеріал, газосиликатні блоки не позбавлені і недоліків. Найсуттєвішим є їх відносно низька міцність на вигин. Тому при зведенні стін з газосилікатних блоків необхідно здійснювати заходи щодо запобігання тріщиноутворення (до них відносяться влаштування монолітного- плиткового або стрічкового- фундаменту; споруда бетонних армованих поясів під перекриттями і кроквяної системою; армування кладки і т. п.).

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*