Гідроізоляційні рідини

Призначення гідроізоляції — захист будівельної конструкції від корозії і руйнування, захист вирівнюючих штукатурних шарів від відшаровування і втрати міцності, повна герметизація чаші.

Основними вимогами до внутрішнього гідроізоляційному шару є водонепроникність, стійкість до розкриття неконструктивних тріщин до 3 мм, еластичність і тонкість, хороша адгезія, витримування значних динамічних і гідростатичних навантажень, придушення зростання грибків і мікробів, екологічна чистота і т.д.

Гідроізоляційні рідини

Багато з представлених на будівельному ринку матеріалів в тій чи іншій мірі вирішують перераховані задачі і відповідають основним вимогам гідроізоляції. То який з матеріалів вибрати? Розглянемо деякі з найбільш часто зустрічаються типів.

Жорсткий гідроізоляційний склад добре забезпечує покриттю його гідроізоляційні і захисні властивості. Склад придатний для використання на бетонних, цегляних, цементних та кам’яних поверхнях. Покриття з жорсткою гідроізоляції пропускає просочуються гази, внаслідок чого підставу отримує можливість позбутися водяної пари, тобто «дихати».

Дана гідроізоляція захищає бетонні конструкції від карбонізації. Жорстка Полімерцементні гідроізоляція забезпечує гідроізоляцію підземних споруд, що знаходяться під напором грунтових вод навіть при нанесенні його на внутрішню поверхню зовнішніх стін (так звана «негативна гідроізоляція»: вода працює на відрив гідроізоляційної мембрани від підстави). Жорсткий гідроізоляційний склад має високу опірність корозійному впливу солоної води і атмосферних забруднювачів. Покриття формує структурно нерозривні зв’язки з підставою, оскільки воно заповнює і герметизує всі пори. Жорсткі гідроізоляційні склади використовують в якості покриття, що перешкоджає карбонізації бетонних конструкцій.

Еластичний, двокомпонентний гідроізоляційний склад забезпечує поверхні гнучке водонепроникне покриття, яке перекриває усадкову деформацію і тонкі тріщини. Еластичний склад застосовують для гідроізоляції бетону, природного або штучного каменю, штукатурки, виготовленої з будівельного розчину, цегли. Еластичний двокомпонентний склад служать для створення захисного гідроізоляційного шару бетонних поверхонь від агресивної дії хімічних речовин. Призначений для пристрою гідроізоляції цементних поверхонь і підстав перед облицюванням керамічною плиткою при проведенні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт і для гідроізоляції оштукатурених поверхонь з волосними тріщинами.

Бистросхвативающійся гідроізоляція. Ця гідроізоляція миттєво зупиняє воду, що тече з тріщин, розривів та інших отворів в бетоні і кам’яній кладці. Онa схоплюється протягом 3-5 хвилин (при температурі 20 ° С схоплювання може відбутися через 1,5 хвилини). Після того, як матеріал схопився, він стає частиною тієї поверхні, на яку його завдали.

Гідроізоляційні рідини

Ця гідроізоляційна композиція не дає усадки, не розтріскується, не втрачає міцності в результаті протікання екзотермічної реакції. Вона збільшується в об’ємі, її механічні характеристики можна порівняти з характеристиками бетону.

ПОРАДИ МАЙСТРА:

1. Застосовувані для роботи інструменти повинні бути виконані з кородують матеріалів.

2. Для отримання якісного результату рекомендується наносити склад в два і більше шарів, причому перший шар тільки кистю, а наступні пензлем або шпателем. Кожен наступний шар наноситься після висихання попереднього. Загальна товщина шарів не повинна перевищувати 3 мм.

3. Необхідно захищати виконану гідроізоляцію від механічних пошкоджень захисним складом.

4. Працювати необхідно в захисних рукавичках. При попаданні складу в очі, їх слід негайно промити чистою водою, а при необхідності звернутися до лікаря.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*