Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Встановлення міжкімнатних дверей процес не дуже складний, але вимагає акуратності й уваги. Якщо ви раніше вже зіштовхувалися з установкою міжкімнатних дверей і знаєте всі тонкощі, то нова установка дверей не повинно зайняти у вас багато часу.

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Встановлення міжкімнатних дверей ділитися на декілька етапів: складання коробки, установка коробки, установка дверного полотна, установка доборного елемента, установка наличників. Врізку фурнітури довірте фахівцеві, це дозволить уникнути небажаних пошкоджень дверей і проблем в подальшій її експлуатації. Якщо ви вирішили зробити врізку фурнітури для міжкімнатних дверей самостійно, то цьому присвячена окрема сторінка на сайті — інструкція по установці дверей і врізки замку. Інструкція по установці міжкімнатних дверей представлена ;на сторінці нашого сайту.

Професійна врізка здійснюється електро-інструментом. Перш ніж почати установку уважно перевірте комплектацію і відповідність розмірів полотна, коробки і отвору.

Витратні матеріали для установки дверей:

Балон монтажної піни, з розрахунку 1-н балон на 2-3 дверних блоку.

Дерев’яні клини і розпірки (в якості розпірок може бути використаний брусок перетином 40 * 40, 40 * 30, 40 * 25).

Самонарізи для зборки коробки 50 * 4.

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Інструмент, необхідний для установки:

— Будівельний рівень,

— Шуруповерт або викрутка,

— Ножівка по дереву (стусло для заусовкі) або заусовочная пила.

Етапи встановлення дверей:

Збірка коробки

Установка коробки

Встановлення дверного полотна

Установка доборного елемента

Установка наличників

Збірка коробки.

Перед складанням стоєві коробки необхідно отторцевать відповідно до необхідного Вам зазором між підлогою та полотном дверей, враховуючи підлогове покриття. У житлових приміщеннях рекомендований зазор — 10 мм. Далі деталі з’єднуються саморізами.

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Установка коробки.

За допомогою клинів зафіксуйте верхню частину коробки, верхні клини повинні бути на рівні стику поперечної і Стоєв частин.

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Для того, щоб зафіксувати нижню частину коробки клинами, вирівняйте петлеву сторону, перевірте будівельним рівнем в двох площинах. Далі заміряйте відстані вгорі і внизу коробки з урахуванням 5 мм на зазори, наприклад при ширині полотна 800 мм, відстань повинна складати 805 мм.С допомогою клина зафіксуйте протилежну сторону коробкі.Поставьте розпірку строго напроти нижніх клинів, жорстко.

Встановлення дверного полотна.

Навісьте полотно, перевірте, чи рівно закривається дверь.Поставьте додаткові розпірки трохи нижче ручки і на рівні верхньої петлі. Після встановлення всіх розпірок ще раз перевірте зазори між коробкою і дверним полотном. У відкритому положенні двері не повинні мимовільно відкриватися або закриватися. Далі запеньте коробку за допомогою балона монтажної піни, попередньо обеспилити проріз для забезпечення кращої адгезії між бетоном і піною, для цього можна використовувати пульверизатор з водою.

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

* Піна дуже отруйна і може пошкодити лак на коробці, для уникнення цього можна акуратно проклеїти коробку малярським скотчем.

** При висиханні піна збільшується в об’ємі у декілька разів, врахуйте це при монтажі!

Залиште коробку до повного висихання піни (не менше 12 годин). Після повного висихання піни акуратно витягніть або обріжте клини, зніміть розпірки, акуратно зріжте ножем виступаючу піну.

Установка доборного елемента.

Заміряйте відстань від краю коробки до краю стіни, обріжте доборную планку під розмір відстані з урахуванням паза за допомогою ножівки або електро лобзика. Вставте доборний елемент у паз і запеньте в декількох точках. Дочекайтеся повного висихання піни.

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

У разі, коли максимальна ширина стандартного доборного елемента, виробленого фабрикою (230 мм), не дозволяє повністю перекрити ширину отвору, застосовується сполучна планка, що дозволяє з’єднати декілька добірних елементів (схема). Крім того, сполучна планка дозволяє оформити проріз без установки дверної коробки (схема).

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Установка наличників.

Визначте необхідну довжину наличника (таб. 1). Запив наличник (крім лиштви з «Дзьобом») за допомогою ножівки в стусле, або за допомогою заусовочной пилки, під кутом 45 градусів. Закріпіть наличник на фінішні цвяхи, попередньо просвердлите отвори під цвяхи діаметром 1,5 мм.Налічнік з «Дзьобом» вставляється в паз коробки (попередньо необхідно прибрати частину «дзьоба» угорі) і кріпиться на рідкі цвяхи.

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Таблиця 1

Інструкція з установки міжкімнатних дверей

Установка порогу проводиться по інструкції, вкладеної в упаковку порогу.

Догляд за дверима

Гарні двері, як і меблі, вимагає до себе уважного і дбайливого ставлення. Для збереження зовнішнього вигляду дверей рекомендується періодично застосовувати засоби для догляду за меблями з натурального дерева. Дозволяється очищення поверхні двері вологою серветкою. Не допускайте грубого механічного впливу на поверхню дверей, так само як і її контакту з кислотами, лугами, розчинниками. Це може призвести до появи дефектів на її поверхні і погіршення зовнішнього вигляду. Дотримуючись наших нескладних рекомендацій, Ви зможете продовжити термін служби і зберегти чудовий зовнішній вигляд Ваших дверей.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*