Керамічна черепиця

Вже багато століть історично керамічна черепиця диктує покрівельну моду і вважається по праву лідером покрівельних матеріалів, що вінчають родові гнізда. Це, мабуть, один з найстаріших матеріалів для покрівлі, який відомий археологам.

Як тільки людина навчилася використовувати глину для приготування в ній своєї здобичі, так він став виготовляти будівельні матеріали з глини, швидко переконавшись в її прекрасних будівельних якостях.

 

Керамічна черепиця

 

Черепиця з кераміки витримує атмосферні навантаження, протистоїть вогню і воді, протягом багатьох століть не втрачає своїх гідроізоляційних властивостей. Так, можна і зараз у цьому переконатися, прогулюючись вулицями Херсонеса, які усипані фрагментами черепиці, зробленої майстрами ще в IV столітті до нашої ери!

 

На сьогоднішній день керамічну черепицю будівельна індустрія виробляє у великій кількості кольорів і профілів. Споживачеві надано вибір керамічної черепиці натуральних кольорів, а також з нанесенням кольорової глазурі.

 

Монтаж покрівлі з натуральної черепиці можна проводити на дахах будь-яких ускладнених форм. У разі якщо при експлуатації розіб’ються окремі черепиці, то їх можна буде просто замінити, що не демонтуючи значні ділянки покрівельного покриття. На покрівлі завдяки системі монтажу не видно стиків.

 

Керамічна черепиця має властивість поглинання шуму, через неї не передається шум граду або дощу. Під час негоди вам буде затишно і тихо в мансарді. Натуральна черепиця є важким матеріалом, через що легко може переносити сильний вітер і навіть ураган, що має велике значення для нашого регіону.

 

Отже, керамічна черепиця за технічними характеристиками і своїй естетиці, безперечно, є екологічним, престижним, надійним, довговічним матеріалом.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*