Комбіновані котли опалення дрова газ застосування

Багато виробників опалювального обладнання для підвищення конкурентоздатності свого товару і створення більш комфортних умов для своїх клієнтів, серйозно почали займатися виробництвом комбінованих котлів опалення. Такого роду котли відомі тим, що можуть одночасно працювати на кількох видах палива. На сьогоднішній день ви зможете знайти такі котли, які можуть працювати відразу на чотирьох видах палива. Але на увазі невеликий їх функціональності, особливої популярності серед населення досягли комбіновані котли опалення, які працюють на газу і дровах.


комбинированные котлы отопления дрова газ

Комбіновані котли опалення дрова газ

Привабливість котлів опалення

Придумана розробниками ідея зміни пальника дозволить міняти вид палива у разі необхідності, при цьому продуктивність у всіх випадках є рівноцінною. Під час заміни палива робиться демонтаж одного пальника з подальшою установкою наступної. При цьому габаритні властивості пальники зовсім не заважають простому і швидкому процесу монтажу. Комбіновані котли опалення є багато — або біопаливними. Величезний вибір видів палива: етанол, газ, дрова, тирса дає багато переваг і дозволяє використовувати такі котли скрізь.

универсальный котел дрова-газ

Універсальний котел дрова — газ

За своєю конструкцією котли поділяються :

    Настінні ; Підлога.

Підлогові котли призначені для опалення більших приміщень порівняно з настінними. Тому і за габаритами вони значно перевищують свого « молодшого братика ». Для котлів такого типу необхідна додаткова окрема площа.

Комбіновані котли опалення газ дрова стали невід’ємним атрибутом майже в кожному будинку. Така популярність обгрунтована тим, що всі вони обладнані вбудованими контурами входу — виходу, з чиєю допомогою можна регулювати температуру. Це досить практично в басейні, сауні, закритому саду або будинку. Такі котли здатні виробляти від 750 літрів гарячої води на годину.

цена на отопление дома различными материалами

Ціна на опалювання будинку різними матеріалами

Недоліки та переваги

Універсальні котли опалення є доволі габаритними, якщо їх порівнювати з аналогами, що використовують виключно один вид палива. Але з іншого боку такі установки набагато менше ніж ті, які використовують 4 види палива.

Основні переваги котлів опалення дрова — газ :

Вони дозволяють забезпечити своєрідну автономність. Коли закінчиться газ, ви завжди зможете перейти на дрова ; Такі установки завжди оснащуються всіма необхідними патрубками і сполуками, щоб господар легко міг під’єднати звичайну систему опалення будинку або конструкцію « теплої підлоги » ; Комбіновані котли дрова — газ можуть бути двохконтурнимі або одноконтурними. Завдяки цьому ви зможете без проблем до них бойлер для нагріву води або ж підігрівати воду проточним способом. До недоліків комбінованих котлів можна віднести : Такого роду котли потребують окремо відведеному приміщенні, що буває досить витратним рішенням в плані простору; Чим могутніше і важче комбіновані котли, тим менше додаткових можливостей у них є в наявності. Приміром, високопродуктивне обладнання цілком може бути не оснащено системою захисту від замерзання або другим контуром для додаткового підігріву води.

З одного боку це дрібниця, але з іншого дуже корисна функція, без якої часом важко обійтися ; Конструкція підвищеної складності значно завищує вартість та ускладнює проведення сервісного обслуговування; Їх велику вагу створює багато труднощів при транспортуванні або установці. До того ж виробляють такі котли в основному в підлоговому виконанні.

Після того як ви визначилися з потребою в гарячій воді і з системою опалення, ви стикаєтеся з підбором комбінованим котлом за потужністю, яка зможе задовольнити необхідні умови і запити. Для підрахунків при виборі потужності потрібно враховувати те, що на кожні 10 квадратних метрів приміщення затрачається приблизно 1 кВт потужності котла.

Якщо вам знадобиться гаряча вода, то потужність доведеться збільшити приблизно на тридцять відсотків. Перевагою є те, що додаткова потужність використовуватиметься виключно для приготування води. У будинку температурі не падатиме.

конструкция универсального котла дрова-газ

Конструкція універсального котла дрова — газ

Рекомендації

Найкраще використовувати котли, які оснащені автоматизованими системами. З їх допомогою здійснюється безперервна подача гарячої води та тепла. Таким чином, ви виключаєте ймовірність того, що з якоїсь причини може пропасти подача опалення. Особливо важливим це є при використанні котлів в дитячих садах, в лікарнях або школах, де не можна припиняти опалення.

специальные древесные гранулы для отопления

Спеціальні деревні гранули для опалення

Робимо висновки

Комбіновані системи опалення вважаються прекрасним вибором для будь-якого приватного будинку. Доступність палива, надійність, універсальність і висока продуктивність вигідно виділяють агрегати із загального числа опалювальних котлів, представлених на вітчизняному ринку. Отже, при виборі якісного котла опалення для свого будинку, потрібно брати до уваги все те, про що згадувалось вище. Але пам’ятайте, що в наші дні цей вид котлів зможе допомогти вам у будь-яких ситуаціях. І не потрібно економити на купівлі комбінованих аналогів. Просто знайте, що ваш сумнів з приводу економічною вигоди пропадуть з настанням морозів. І ось тоді — то ви і пригадаєте, що скупий платить двічі, а може і більше. Так що не заощаджуйте.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*