Коркові настінні покриття

У квартирі, будинку або офісі дуже велике значення мають стіни. Від них багато в чому залежить те, як будуть себе почувати тут люди. Вибрати коркове настінне покриття- це значить прийняти вірне рішення. Воно унікальне як за складом, так і за будовою. При цьому дуже довго служить.

 

Коркові настінні покриття

 

Коркове настінне покриття не тільки прикрашатиме ваші стіни, але і захистить приміщення від різних шкідливих впливів ззовні. Екологічна безпека з прекрасним зовнішнім виглядом- що може бути краще?
Кілька слів про пробці. Це кора коркового дуба, який росте в Іспанії, Італії, Португалії досить високо- десь в районі одного кілометра над рівнем моря. Важко уявити собі, але в тих місцях пробкові дуби ростуть вже близько шістдесяти мільйонів років! У коркової корі абсолютно немає міжклітинної простору. Зате є суберін- особливе коркове речовина, а також віск і лігнін. Таке поєднання надає пробці водонепроникність і низьку теплопровідність. У той же час пробка добре стискується і стійка до хімічних впливів. Тому корковий матеріал прекрасно ляже на ваші стіни. При цьому пробку використовують тільки для обробки, вона не годиться як несуча конструкція. Немає сенсу використовувати коркове покриття в дитячій кімнаті, бо його легко зіпсувати гострим предметом, хоча можна захистити пробку зносостійким лаком.

 

Коркові настінні покриття
Найчастіше пробкові настінні покриття випускаються у вигляді шпалер, самоклеющейся плівки, а також спресованих аркушів. Існують два варіанти пробкових листів: щліфованние або просочені натуральним воском. За допомогою барвників і різноманітного коркового шпону можна робити найрізноманітніші. Що стосується плівки, то її майже неможливо відрізнити від листів з дуба або шпалер. Плівку дуже зручно укладати на стіну, вона додасть інтер’єру своєрідність і стильність. Конфігурація створює на шпалерах структуру малюнка. Коркові покриття на стінах практично не будуть старіти, вони не будуть вбирати неприємні запахи, наприклад, сигаретний дим. Вони добре протистоять цвілі і не гниють.

 
З точки зору біоенергетики коркове покриття створює в приміщенні особливо сприятливий мікроклімат. Володіючи прекрасними акустичними якостями, пробка користується великою популярністю в звукозаписних студіях і в концертних залах.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*