Креслення та схеми піролізних котлів

Точна кількість матеріалу розрахувати можна на основі креслень. В Інтернеті з даної тематики є багато платних креслень і літератури. Якщо керуватися цим матеріалом, то вийде стерпний агрегат. Схема піролізного котла потрібна для позначення топки, теплообмінника і місця подачі води.

Не варто прагнути створити схему апарату на дровах з нуля, краще використовувати принципову схему і внести в неї лише деякі корективи і зміни.

Креслення та схеми піролізних котлів

Виготовляючи газогенераторний котел своїми руками, за основу можна взяти схему опалювального апарату на 40 кВт, що була розроблена конструктором Бєляєвим, а потім оптимізувати її під лазерну резку з меншою кількістю використовуваних деталей. Змінювати конструкцію приладу можна таким чином, щоб незмінним залишився його внутрішній об’єм.

Разом з цим бажано, щоб значно збільшилася сорочка теплообмінника. Далі потрібно з’єднати всі деталі майбутнього піролізного котла, чітко слідуючи кресленням. В даному випадку повітря використовується в якості теплоносія, і він може прогріти приміщення без тепловтрат.

Креслення та схеми піролізних котлів

Необов’язково забезпечувати герметичність труб, тому що для котла на дровах витоку і можливість розмерзання опалювальної системи нехарактерні. Таким чином, даний прилад вважається ідеальним рішенням для установки на дачі, де належить його топити лише зрідка.

Після зборів котла за схемою, можна приступати до його установці і подальшим випробуванням. Правильно виготовлений газогенераторний котел повинен на необхідний режим виходити швидко, а опалювальна система повинна прогріватися максимум за тридцять хвилин. При цьому температура в приміщенні зазвичай піднімається дуже швидко.

Креслення та схеми піролізних котлів

Котел Blago розроблений винахідником Благодаровим Ю.П., який заявив про переваги свого творіння. По тривалості горіння дров при максимальній теплотворної здатності газогенеруючих апарат Blago перевершує інші котли.

У даній моделі колосникові решітки повністю перекривають низ паливних бункерів. Тому при природній тязі спостерігається висока теплота згоряння палива і більш тривалий період горіння за рахунок компоновки паливних бункерів, що дають можливість збільшити обсяг паливних бункерів, не приносячи шкоди для ККД.

Креслення та схеми піролізних котлів

Пристрій піролізного котла дозволяє паливу горіти в одній з двох камер згоряння, а в третій газіться. Апарат Blago енергонезавісім і необхідну потужність видає завжди. Здійснюється повне горіння з’єднань фенольних груп — дьоготь, смоли, спирти, ефірні масла.

Встановлені рейки в камері згоряння виступають хорошими накопичувачами тепла. В піролізних котлів можна спалювати торфобрикети, тирсу та вугілля. У період низьких температур підкладати в топкову камеру паливо можна постійно, підтримуючи в приміщенні оптимальну температуру.

Таким чином, не дивлячись на те, що на дворі 21-е століття, люди як і раніше звертаються до дров як до природного ресурсу для опалення. Тепер зрозуміло, чому з усіх твердопаливних апаратів піролізні котли для населення становлять найбільший інтерес.

Комментарии закрыты.