Матеріали і способи утеплення окон

Очень часто нам на сайт приходять повідомлення з проханням підказати способи і методи утеплення вікон. Як захистити свій будинок або квартиру від протягів, як перестати віддавати тепло на вулицю? На дані питання ми постараємося розповісти в даній статті.

Як утеплити вікна. Матеріали для утеплення вікон

Спосіб наших дідусів.

Матеріали і способи утеплення окон

Досить суперечливий спосіб, але в той же час допоможе зберегти тепло у вашому домі. Отже, скрутіть або скомкають шматки мокрої газети і заткніть ними всі щілини, а зверху заклейте все це творіння спеціальною стрічкою для утеплення вікон. Начебто все добре, але от навесні Вам доведеться дуже довго віддирати папір, яка за зиму намертво присохне до рами, і перефарбовувати саму раму. Якщо Вам не підходить даний метод, то можна скористатися наступним: заткнути всі щілини, через які може витягуватися тепло, поролоном, а поверх заклеїти раму смужками тканини (можна використовувати стару простирадло).

Для цього потрібно приготувати смужки тканини шириною 4-5 см., змочити водою, віджати і намилити господарським (або іншим) милом. тканина буде зберігати всю зиму білосніжний вид, легко знімається з віконної рами навесні. Наступний спосіб — на водяній бані (65-70 градусів) розтопити парафін, далі нагріти шприц і наповнити його парафіном. після цього просто напросто заповніть щілини парафіном. В якості утеплювача для вікон може виступати і шнур для білизни. Описані вище способи застосовні, коли вікно продувається через раму, а що ж робити, якщо холод проходить в квартиру через скляну частину вікна. відповідь проста, слід замінити старі штапики на нові.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*