Монтаж натяжних стель

Якщо раніше натяжні стелі в квартирі, вважалися хорошим тоном заможного ремонту, то тепер такого роду обробку можна зустріти й у звичайних пересічних громадян з середнім рівнем достатку.

Монтаж натяжних стель

У даній статті ми розповімо про те, як провести монтаж натяжних стель своїми руками.

Насправді, провести монтаж навісних стель своїми руками не так і складно (Перед тим як вибрати стелю, подивіться — «Види обробки стель»). Достатньо мати певні навички в проведенні оздоблювальних робіт і необхідні матеріали з інвентарем.

Для монтажу натяжної стелі своїми руками, вам належить пройти ряд етапів:

Монтаж натяжних стель

Зняття вимірів зі стелі;

Монтаж кріпильного профілю;

Установка стійок для світильників;

Монтаж плівки натяжної полотна;

Монтаж точкових світильників.

Після придбання полотна натяжної стелі, його необхідно витягнути із заводської упаковки і акуратно покласти в тепле місце. Не слід нічого класти зверху полотна.

При довгому зберіганні, або транспортування полотна натяжної стелі, на ньому можуть утворитися, так звані заломи. В принципі, в заломах нічого страшного немає. Єдина незручність, це те, що повністю від цих заломів ви зможете позбутися не раніше ніж через пів року.

Також пам’ятайте, що чим більше площа натяжної стелі, тим більше така стеля схильний до провисання.

Технологія монтажу натяжних стель своїми руками.

— Зняття замірів зі стелі.

зняття замірів натяжної потолкаДанний пункт, в процесі монтажу полотна своїми руками, зажадає від вас великої ретельності і педантичності.

Від того, як ви проведете заміри, в основному і буде залежати весь процес монтажу навісного стелі.

Отже, приступаємо до проведення замірів. Тут все не так складно, як рекомендують багато інтернет ресурси. Схематично показувати ми не будемо, тому що всі і так повинно бути зрозуміло.

зняття замірів натяжної поштовхатися першу чергу, візьміть аркуш чистого паперу і наносите всі розміри схематично на папір. Врахуйте, що нанесення схеми здійснюється видом зверху. Тобто стелю подумки перебуває на підлозі, а ви як би стоїте на ньому. Так само врахуйте, що всі вимірювання проводиться на висоті монтажу кріпильного профілю (заміри проводяться з точністю до 0,5 см).

У процесі вимірів, виміряйте периметр стелі і нанесіть результати на креслення. Після цього проведіть виміри всіх можливих діагоналей вимірюваної поверхні. Тобто з кожного кута стелі (їх може бути більше ніж чотири) заміряйте довжину лінії до всіх інших кутах. Всі результати вимірів, знову ж наносите на креслення.

Після вимірювання параметрів стелі, нанесіть на креслення розміри та місця розташування вікон, вхідних дверей, труб і інших всіляких комунікацій. Дана робота допоможе вам надалі вдаліше підібрати розміщення швів спайки на стелі.

— Монтаж кріпильного профілю своїми руками.

Монтаж натяжних стель

монтаж натяжної потолкаКрепленіе профілю до стіни здійснюється один до одного (зазвичай, стандартна довжина профілю 2м), по всьому периметру стелі. Перед тим, як кріпити профілі, обов’язково проводите їх вирівнювання по рівню або лазеру. Довжина встановлюваних профілів повинна відповідати довжині боку стелі за мінусом 2 см (тобто якщо довжина сторони 250 см, то довжина профілю повинна бути 248 см).

Якщо стеля у вас не особливо високий (зоровий ефект підняття стель), і ви не хотіли б втрачати зайві сантиметри, то кріпите профілі впритул до стелі. Однак, не забувайте про світильники, якщо висота світильника більше висоти профілю, то вам доведеться відступити це відстань від стелі.

Складність при кріпленні профілів може виникнути в результаті їх кутовий стикування між собою. В даному випадку стикування проводиться аналогічно стикуванні плінтусів (обрізанням під 45 градусів кута плінтуса), за однією відмінністю. Візьміть профіль і лінійку. Відміряйте відстань в 0,5 см по висоті від основи профілю (починаючи від місця знаходження замку). І вже від вказаної відмітки обріжте профіль під кутом в 45 градусів вгору.

Після цього, переходимо безпосередньо до процесу кріплення профілю до стіни. Прикручується профіль до стіни, стежачи за рівністю розташування його за будівельним рівнем.

Для досягнення оптимального варіанту, кріпите профіль з діапазоном кроків:

— Для гіпсокартонних, бетонних і цегляних стін — 8см;

— Для кахлю, металу — 12см.

монтаж натяжної стелі-установка стійок для світильників.

Монтаж натяжних стель

Після монтажу профілів кріплення стелі, можна переходить до процесу встановлення стійок світильників своїми руками, але перед ці обов’язково ознайомтеся з цією статтею.

Для початку визначте місця, де б ви надалі хотіли бачити лампочки на своєму натяжній стелі. Після цього здійсните монтаж стійок світильників до стелі. Підведіть електрику до стійок світильників. Про те, як це зробити своїми руками, ми в даній статті розповідати не будемо.

Після того, як стійки світильників встановлені, а електрика підведено, спроектуйте на підлогу точки відповідні середині світильників на стелі. Це можна зробити за допомогою схилів або лазера. Дані точки вам знадобляться після того, як ви натягніть стелю, і стійки світильників видно не буде.

— Монтаж плівки натяжної стелі.

монтаж натяжної потолкаПеред процесом натягування плівки, варто нагадати про деякі особливості натяжних стель:

— Натяжні стелі бояться колючих та ріжучих предметів;

— Полотно не боїться вологи і температури до 100 градусів, а також стійко переносить механічні дії;

— Не дозволяйте полотну бруднитися, падаючи на підлогу або монтуючи його брудними руками;

— Не використовуйте лампи розжарювання в світильниках потужністю більш 60Вт;

— Не тримайте близько до плівці стелі нагрівальних приладів;

— Розгортання полотна здійснюйте повільно і рівномірно, поступово його нагріваючи.

монтаж натяжної стелі-після розвороту полотна, розвісьте його на прищіпках по всіх кутах;

— Якщо полотно лакове, то його, найімовірніше, необхідно буде «глянцевать». Робиться це дуже просто. Візьміть джерело теплого повітря (газовий генератор, будівельний фен і т.д.) і водите їм по полотну. Після того, як полотно починає блищати і тремтіти в потоці повітря, тоді «глянцовку» можна вважати закінченою. Після даного заходу стеля буде виглядати більш блискучим і насиченим.

Монтаж натяжних стель

— Монтаж полотна необхідно починати з того кута, який вказаний на схемі. Шляхом кріплення замків (натисніть до клацання) на профілях, зафіксуйте по 10-15 см плівки з кожної сторони кута.

монтаж натяжної потолкаТеперь можна переходити до натягування плівки на кріпильні профілі. Робота ця в принципі не складна і з легкістю робиться своїми руками.

Перед натягуванням плівки її необхідно розігріти. Як відомо, площа розігрітій плівки збільшується до 10%, тобто після її остигання стелю почне стягуватися і тим самим, створювати ідеально рівну поверхню.

З нагріванням будьте пильні, не перегрів полотно. Не великі полотна, можна нагрівати навіть звичайним феном. Трохи підігрів стелю, ви відчуєте, що змінилася його еластичність.

Монтаж натяжних стель

Починайте кріпити розігріте полотно з середини кожної сторони в один з кінців (кріплення здійснюється гарпуном (клин) або замком (клямкою)). Після того, як половина одного боку натяжної стелі закріплена, переходьте до стороні навпроти. Таким чином, по черзі з кожного боку, ви повинні закріпити все полотно натяжної стелі.

Якщо після того, як стеля змонтований, на ньому утворилися заломи, то їх необхідно ще раз нагріти. Після нагрівання заломів, деяка їх частина повинна пропасти сама собою.

Закінченням процесу натягування плівки, є її підсумковий прогрів на протязі 15-20 хвилин, після чого дайте плівці охолонути. Провітріть приміщення, відкрийте всі вікна та двері, якщо на дворі зима, то обмежитеся тільки відкриванням дверей.

Монтаж натяжних стель

Ось в принципі і весь процес натяжки стелі. Якщо ви використовували кріплення профілю, типу «гарпун», то акуратно подбейте кріплення дерев’яним бруском і гумовою киянкою, так вони краще сядуть у свої пази.

— Монтаж точкових світильників.

Ось і настав час скористатися позначками на підлозі. За допомогою лазера, а також шляхом промацування, знайдіть точний центр коробочки світильника на плівці. Відзначте ці точки маркером. Після цього візьміть кільця світильників і змастіть їх клеєм цианакрилата. Приклейте кільця світильників на плівку стелі, таким чином, що б зазначена точка була рівно посередині, а клей стикався з плівкою по всьому колу кільця.

Після того, як клей повністю висох, гострим і тонким ножем виріжте плівку всередині кільця. Через отвір, ви зможете відрегулювати світильники по висоті. Після необхідних регулювань, вкрутіть лампочки і все! Монтаж натяжної стелі своїми руками зроблений! Насолоджуйтесь результатом ремонту своїми руками.

Представляємо вам відео на тему:

Комментарии закрыты.