Монтаж панелей цокольного сайдинга

Цокольний сайдинг (так звані фасадні панелі) проник на російський ринок будівельних матеріалів відносно недавно. Будинки, цілком облицьовані фасадними панелями, виглядають красиво і витончено, що є незаперечним плюсом цього матеріалу.

 

Монтаж панелей цокольного сайдинга

 

Крім того, цокольнийсайдінг набагато міцніше звичайного вінілового сайдінга і практично не вимагає догляду. Багатий асортимент і різноманітність фірм-виробників дозволять Вам вибрати фасадні панелі Вашої мрії.

Все це різноманіття фасадних панелей можна розділити на дві категорії:

 

    — Панелі, що імітують обробку каменем;- Панелі, що імітують цегельну кладку.

 

До додаткових комплектуючих цокольного сайдинга (які, до речі, менш різноманітні, ніж у вінілового) відносяться: стартова планка, зовнішні вугілля під камінь і цегла, лицювальні планки під камінь і цегла, J-профіль. Останнім часом почали з’являтися внутрішні кути: розбірні і Целікова (працювати з розбірними кутами значно легше; в целікових труднощі виникають з останньою панеллю ряду, так як цокольний сайдинг важко гнеться).

Фасадні панелі набираються знизу вгору: внизу- металева початкова планка, вгорі- J-профіль.

 

Підготовчі роботи (такі як утеплення та гідроізоляція стін, спорудження обрешітки та ін) виконуються аналогічно з облицюванням фасаду вініловимсайдінгом. Одні виробники наказують ставити вертикальну обрешітку (через кожні 30-40 см), інші- горизонтальну (через кожні 23-24 см). Для кращої вентиляції повітря між сайдингом і стіною рекомендується робити вертикальну обрешітку.

Монтаж цокольного сайдинга здійснюється на подобі монтажу вінілового сайдинга, правда теплові зазори робляться менше- 2-3 мм. Для кріплення фасадних панелей рекомендується використовувати саморізи з прес-шайбою довжиною 30 мм (причому докручувати їх до упору немає необхідності).

Для нарізування панелей краще користуватися маленькою болгаркою з зовнішнім діаметром диска 115-125 мм (по каменю, по металу, алмазний- не має значення). Утворені на місці зрізу Оплавлені можна просто зчищати рукою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*