Підкладка під теплу підлогу — технологія укладання

Теплий нагрівається підлога останнім часом де факто стає стандартом побудови опалювальних систем і в багатоквартирних будинках і в приватних котеджах. Застосування систем нагріваються підлог дозволяє створити в приміщенні найбільш комфортну атмосферу

.

подложка под теплый пол - фото

Рулонний підкладка під теплу підлогу

На даній фотографії показана рулонна підкладка під теплу підлогу, яка оснащена додатковим шаром з характерним металевим блиском.

Особливості монтажу підкладки під ламінатну дошку на теплу підлогу

Одним з найбільш чутливих матеріалів фінішних підлогових покриттів є ламінована дошка. Вона виготовляється з дерева, і, внаслідок цього їй притаманні всі характеристики дерев’яної дошки, яка має як свої переваги, так і недоліки. При укладанні ламінату на теплу підлогу — використання підкладки є необхідною умовою.

Крім запобігання пошкодження ламинатной дошки внаслідок нагрівання — підкладка під ламінат також служить звукоизолятором, не дозволяючи фінішному підлогового покриття бути занадто « гучним ». Мінімальна товщина підкладки підлогу ламінатну дошку на нагрівається підлога повинна становити не менше 3- х міліметрів. В процесі експлуатації така підкладка кілька ущільнюється, не втрачаючи при цьому своїх ізолюючих властивостей.

Покроковий алгоритм укладання підкладки під ламінатну дошку на нагрівається підлога

Розглянемо процедуру укладання підкладки зі спіненого поліетилену під ламінатну дошку на нагрівається підлогу.

Перш за все вам необхідно прибрати робоче простір. Для цього ви можете скористатися звичайним віником або пилососом.

убираем рабочее пространство

Укладаємо рулонную підкладку на очищену поверхню

розстелений підкладку можна зафіксувати двостороннім скотчем, після чого приступити безпосередньо до укладання ламінатних дощок.

фиксируем подложку и приступаем к укладке ламината

Підкладка під труби для теплої підлоги

Як правило, така підкладка виготовляється з пінопласту. Один і типів підкладки під теплу водяну підлогу показаний на фотографії.

Потрібно пам’ятати, що хороша підкладка буде мати в своїй основі фольгу. У тому випадку, якщо ваша підкладка не має фольгованого шару, то має сенс покласти на підлогу окремо тонкий фольгований матеріал, а потім вже теплоізоляційну підкладку.

Крім того, при укладанні теплої водяної підлоги вам може знадобитися і додаткова укладка монтажної армуючої сітки, яка служитиме основою для фіксації трубопровідної системи.

У такому випадку підкладка під теплу водяну підлогу матиме вигляд своєрідного « бутерброда », що складається з фольгованого шару, шару теплової ізоляції і шару армованої монтажної сітки.

Варіант такої підкладки показаний на малюнку.

подложка из армирующей сетки

Фіксація нагревающего кабелю

в дальнейшем собранная конструкция заливается цементно-песчаной стяжкой

Процес заливки цементної стяжкою

Укладання підкладки під нагрівається інфрачервоний плівковий пол

При монтажі нагреваемого інфрачервоного плівкового статі також необхідно використовувати підкладку з теплоизолирующими і відбивають. В цьому випадку підкладка укладається безпосередньо під плівку нагреваемого інфрачервоного підлоги. Крім рулонної підкладки ви можете використовувати в якості теплоізолятора деревно — волокнисту плиту і магнезитові плити.

укладка подложки на пленочный пол

Підкладка — пенофол

Він має армовану структуру з повітряними пазухами, що володіють відмінними теплоізоляційними властивостями і фольгований шар, який значно знижує тепловтрати в приміщенні.

Підкладка з фольгированним шаром затримує до 97 відсотків теплових променів, що значно підвищує ефективність роботи вашої опалювальної системи.

Важливі нюанси

При укладанні підкладки на теплу підлогу під будь-які види фінішного покриття вам необхідно пам’ятати кілька важливих нюансів.

Перш за все зверніть увагу, що відбиває фольгированная сторона підкладки повинна бути звернена вгору. Подложку слід укладати встик. Для того, щоб запобігти тепловтрати на місцях стиків, смуги підкладки найкраще з’єднувати металізованим скотчем. Це послужить також додатковим бар’єром для вологи і пари. Нагрівальні елементи, будь то електричний кабель, інфрачервона плівка або трубопровід з рідким теплоносієм повинні монтуватися поверх покриття, що відображає теплові промені.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*