Плити перекриття і покрівельні плити з полістиролбетону

Плити перекриття і покрівельні плити з полістиролбетону — це один із самих сучасний видів перекриття.

Плити перекриття і покрівельні плити з полістиролбетону

Основною властивістю плит перекриття і покрівельних плит з полістиролбетону є їх невелика вага, що обумовлює малі навантаження на несучий каркас і фундамент будівлі. Крім того, їх характеризує високі фізичні, термічні та акустичні властивості, а також легкість монтажу.

Плити перекриття і покрівельні плити з полістиролбетону

На основі полістиролбетону розроблені три системи перекриттів:

Монтажна система перекриття — це коли на місці перекриття, встановлюються несучі балки, потім заповнюють елементи — плити перекриття.

Полумонтажная система — встановлюються монтажні плити, а поверх наливний шар із залізобетону.

Монолітна система перекриттів — це сама проста система, характеризується установкою по профнастилу.

Плити перекриття робляться на замовлення і в основному випускаються для прольотів довжиною до 4,0 м (товщиною 140 мм і вагою 150 кг/м2), довжиною 4,0 — 5,0 м (товщиною 180 мм і вагою 190 кг/м2) і довжиною 5,0 — 6,0 м (товщиною 220 мм і вагою 230 кг/м2). За спеціальним замовленням можуть бути виготовлені плити інших розмірів.

Плити з полістиролбетону можна монтувати в будь-який час року за допомогою невеликих вантажопідйомників і навіть вручну. При використанні плит перекриття і покрівельних плит не потрібне застосування штукатурки (досить шпаклівки цементним молоком або клеєм для керамічних плиток), внаслідок чого значно скорочуються строки виконання опоряджувальних робіт.

Хоча це і новий матеріал для перекриттів, але плити перекриття і покрівельні плити з полістиролбетону вже завоював симпатії вітчизняних будівельників, як надійний і практичний матеріал.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*