Покрівля фальцева

‘Покрівля Фальцевими називають покрівлі з листової і рулонної оцинкованої сталі (як з полімерним покриттям, так і без нього), а також покрівлі з кольорових металів, в яких з’єднання окремих елементів покриття (картин) виконані за допомогою фальців.

Покрівля фальцева

Фальцева покрівля, на сьогоднішній день, є найбільш надійним недорогим покриттям, перевіреним часом.

Застосування рулонної технології монтажу крівлі фальца дозволяє виконати роботи в найкоротші терміни з використанням сучасного обладнання та інструменту. Дана технологія дозволяє виготовляти покрівельні картини практично будь-якої довжини безпосередньо на об’єкті.

Матеріалом для таких покрівель може служити метал з оцинкованим і полімерним покриттям товщиною до 0,5 мм, а також аркуші або рулони з кольорових металів завтовшки до 1мм.

Фальцева покрівля являє собою покрівлю з рулонної листової сталі. Фальцева покрівля — це покриття, елементи якого з’єднуються за допомогою фальців. Фальц — різновид шва, який утворюється під час монтажу металевої покрівлі при з’єднанні між собою окремих листів. Наша компанія пропонує наступні види фальцевой покрівлі:

* Фальцева покрівля з міді,

* Крівлі фальца з Цинк-титану,

* Крівлі фальца з Алюмінію,

* Фальцева покрівля з оцинкованої сталі, або сталі з покриттям.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*