Покрівля м’яка

М’яка покрівля є загальною назвою цілого ряду бітумних покрівельних матеріалів кращих європейських виробників: Katepal, Icopal, Tegola, Kerabit. Також до цим матеріалом застосовні загальні назви: бітумна черепиця, м’яка черепиця, готова покрівля, шінглз та інші.

Покрівля м'яка

М’яка покрівля — це система листового покрівельного покриття представляє собою багатошарову структуру зі скловолокна, модифікованого венесуельського бітуму і кольорової мінеральної крихти. М’яка покрівля має достатню міцність, вогнестійкість, гнучкістю і водонепроникністю, характеризується високою якістю, надійністю, захистом від грибків і цвілі, а також різноманітністю стилів і багатою колірною гамою.

Венесуельський бітум зберігає всі свої властивості протягом усього терміну експлуатації. Він не розсихається, не ламається, не лопається на морозі, не розплавляється на жарі до +110 ° С, що забезпечує хорошу опірність високим температурам, які можуть досягатися на освітленій сонцем поверхні покрівлі і залишається еластичним протягом усього терміну служби.

З іншого боку, немає обмежень для її застосування в регіонах з низькими температурами. Є великий досвід використання в заполярних областях Північної Європи і Америки. Гарантований виробником термін експлуатації м’якої покрівлі становить 20-50 років.

Покрівля м'яка

Матеріал володіє відмінними звукопоглинальними і звукоізолюючі властивості, вона практично беззвучно під час проливного дощу. На відміну від багатьох видів покрівель вона не боїться ураганних вітрів.

Покриття просто монтується, має самоклеючі смуги. При роботі не потрібно ніякого спеціального устаткування і прогрівання грілкою. Відходи матеріалу мінімальні. М’яка покрівля достатня легка (близько 10 кг/м2) і володіє хорошою гнучкістю, що дозволяє використовувати її на самих складних дахах. За рахунок використання нахлестов при укладанні такої черепиці забезпечується тришарове покриття даху.

Цей матеріал не вимагає додаткового обслуговування протягом всього терміну експлуатації. Ця покрівля — безсумнівний лідер на американському і європейському ринку покрівельних матеріалів, за останні чотири роки має кращий рейтинг.

Особливості використання:

М’яка покрівля встановлюється на схили дахів з ухилом не менше 9,5 °

Покрівля м'яка

На низьких скатах від 9,5 ° до 18,5 ° необхідно застосовувати додаткову підкладку.

На крутих скатах (більше 60 °) при установці використовуйте невелику кількість покрівельної мастики, змащуючи краю аркушів і цвяхи.

Перший патент на бітумну черепицю був виданий у США в 1863 році. В Європі, починаючи з 1960 і до сьогоднішнього дня, щорічно бітумною черепицею покривається більше 10 мільярдів квадратних метрів покрівель. Зараз вона — безсумнівний лідер на американському і європейському ринку покрівельних матеріалів. Покрівельне покриття таких фірм, як Katepal, Icopal, Tegola, Kerabit володіє винятковими експлуатаційними характеристиками і гарантіями виробника.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*