Поліестер (РЕ) дах

Поліестер (РЕ) — відносно недороге покриття (25 мкм) з глянцевою поверхнею для дахів та стін, відповідне для будь-яких кліматичних умов. Основа покриття поліестер (РЕ) — поліефірна фарба, що володіє хорошою стійкістю кольору. Матеріал поліестеру (РЕ) володіє високим рівнем гнучкості і формуемости.

Поліестер (РЕ) дах

Матовий поліестер

Матовий поліестер (РЕ МА) — поліестр з добавками металевих тирси, товщиною 35 мкм з матовою поверхнею. Матеріал матового поліестера (РЕ МА) має високу стійкість кольору і механічної стійкістю, зберігає свої властивості в будь-якому кліматі.

Пластизоль (PVC200, HPS200, SCE500) — найбільш товсте покриття (100-200 мкм), має тиснену поверхню (пластизоль німецького виробництва має шкіряну текстуру, фінський в рубчик, корусовскій в Щербинці, для водостічних систем використовується сталь з двостороннім пластізолевого покриттям з гладкою текстурою ). Основа покриття пластизоля (PVC200, HPS200, SCE500) — ПВХ (полівінілхлорид). Одне з найбільш стійких і до механічних пошкоджень, і до агресії природи, і до грубощами монтажників. Вибираючи пластизоль (PVC200, HPS200, SCE500) для використання в жарких регіонах, орієнтуйтеся на світлі кольори. Вони краще відбивають світло, менше нагріваються і вигоряють.

пластизоль фірми Корус пластизоль фінський RUUKKI пластизоль німецький EKO Stahl

‘Основні’ Основні ‘Основні

Пурал (Pural) — нове фінське покриття для металочерепиці товщиною 50 мкм на основі поліуретану. Пурал (Pural) не боїться великих добових перепадів температури, низьких і високих температур (від -60 ° С до 100 ° С). Пурал (Pural) володіє високою корозійною стійкістю і цветостойкостью. Пурал (Pural) дряпається менше поліестеру, однак у порівнянні з пластизолом, пурал (Pural) менш стійкий до пластичного деформації. Гнути листи з таким покриттям треба обережніше. Корпорація Корус випускає матеріал аналогічний пуралом (Pural) — Armacor.

Полівінілфториду (PVDF)

Полівінілфториду (PVDF) — покриття товщиною 25-27 мкм, складається з полівінілфторіда (80%) і акрилу (20%). Полівінілфториду (PVDF) має глянсову поверхню, може бути кольору типу хамелеон. Полівінілфториду (PVDF) володіє самоомиваемостью, високою стійкістю до механічних пошкоджень. Полівінілфториду (PVDF) найстійкіший до ультрафіолетового випромінювання, він практично не вицвітає. Полівінілфториду (PVDF) — довговічніше покриття, воно застосовується навіть в умовах агресивних середовищ, таких, як морське узбережжя. Ідеально для стін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*