Правильна перепланування балкона

Будь-яка перепланування балкона тільки тоді буде правильною, коли вона належним чином оформлена. Відповідно до Житлового Законодавством РФ видалення або перенесення перегородок, позначених на плані в технічному паспорті квартири, повинні бути узгоджені в ряді інстанцій. І не важливо, виконані вони з цегли, гипсолита або фанери.

Правильна перепланування балкона

Слід також врахувати, що несучі конструкції будівлі ні в якому разі не можуть бути зруйновані повністю або частково, так як це може призвести до виникнення аварійної ситуації, чреватої серйозними наслідками, аж до руйнування будівлі. Варто відзначити, що останнім часом такі випадки не поодинокі і подібна міра безпеки вигідна в першу чергу господарям.

Перше, що необхідно зробити, це розробити план перепланування квартири і отримати відповідний дозвіл на його втілення у відділі архітектури при міській або районній адміністрації. Потім дозвіл має бути передано в БТІ для його затвердження і внесення змін в техпаспорт реконструируемой квартири.

Навіть планування балкона від виконання даної вимоги не звільняється. А якщо господар квартири вирішить не обтяжувати себе дотриманням закону, то рано чи пізно це порушення повернеться до нього бумерангом. Адже при обміні або продажу квартири буде потрібно її огляд інспектором БТІ, який з причини невідповідності зареєстрованого плану квартири і її фактичного стану необхідну довідку не видасть.

Доведеться або в терміновому порядку перебудовувати квартиру у відповідності із застарілим планом, або затверджувати нове планування в судовому порядку. А це вимагатиме тривалого часу, оплати штрафу за порушення закону і оплати судових витрат. Погодьтеся, що дотримання закону це з економічної точки зору більш вигідний варіант реконструкції приміщень.

Комментарии закрыты.