Проект майбутнього житла

Перед тим, як приступати до будівництва будинку необхідно виконати проект майбутнього житла. У цьому зв’язку Ви можете вибирати з трьох варіантів:

— Замовити проектування будинку архітектурної організації

— Завантажити готовий, відповідний Вам проект з мережі Інтернет

— Скласти проект будинку самостійно

 

Проект майбутнього житла

 

Перший із зазначених варіантів має вагому перевагу перед іншими, оскільки проектуванням будинку в цьому випадку займаються професійні архітектори. Ви отримуєте детально розписаний проект, що відрізняється чіткістю опису кожного кута Вашої майбутньої споруди. Робота з будівництва будинку на основі такого проекту буде зручна і приємна як Вам особисто (у разі, якщо Ви робитимете будівництвом самостійно), так і найманої бригаді робітників.

 

Для того, щоб проект задовольнив усі Ваші запити і побажання, Вам варто взяти безпосередню участь у його розробці. Вагомим недоліком даного варіанта є його дорожнеча. Проект, складений з дотриманням усіх нормативів, обійдеться Вам в 50-60 тис. рублів (а у великих містах- і того дорожче).

 

Якщо у Ваших планах заощадити на проекті, то Вам підійде варіант скачати готовий матеріал з мережі Інтернет. Знайти відповідний Вам проект на просторах глобальної мережі не складе труднощів: сайти будівельної тематики можна підібрати, ввівши потрібний запит в будь-яку пошукову систему. Більшість креслень, розроблених для інтернету, збережені у форматі. dwg, тому для роботи з ними Вам доведеться або конвертувати їх в інший формат, або використовувати одну з графічних програм для креслення (таких, як Autocad або Компас). Вам не обов’язково слідувати розробленим проектом повністю: на Ваш розсуд він може бути частково змінений і перетворений.

 

Третій варіант підходить Вам тільки, якщо Ви вже маєте певний досвід у будівництві. Якщо Ви боїтеся, що можете наробити помилок, то краще звернутися до знайомої людини, який має в цьому більше практики і краще розбирається. Не буде зайвою й інформація з Інтернет-ресурсів: сайтів і форумів будівельної тематики.

 

При розробці проекту будинку Вам варто врахувати безліч чинників, таких як: склад і спосіб життя сім’ї, рід занять кожного члена сім’ї, кліматичні умови, тип інженерного обладнання тощо

 

Є також ряд загальних рекомендацій по плануванню будинку, але строге проходження ним не є обов’язковим:

 

— Для більшого природного освітлення і кращої циркуляції повітря краще всього розташовувати основні приміщення біля зовнішніх стін;

 

— Наявність передньої (передпокою) для розміщення в ній гардероба;

 

— Вхід на кухню краще зробити з передпокою, а не із загальної кімнати;

 

— Відстань від кухні до входу краще зробити по можливості мінімальним;

 

— Можливість пройти зі спальні або кухні в санвузол, не перетинаючи спільної кімнати

 

Таким чином, вибір варіанта створення проекту будинку визначається кожним забудовником виходячи з власних міркувань. Якщо людина має намір сам спроектувати свій будинок і тим самим посилити відчуття, що це повністю його дітище, то його марно вмовляти звернутися до професіоналів, і навпаки, людини, яка вважає, що будь-яка робота повинна здійснюватися професіоналами своєї справи, не переконаєш. Як говоритися, скільки людей- стільки й думок.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*