Ремонт стелі в туалеті

Висока стеля в туалеті, робить приміщення схожим на колодязь, можна візуально зменшити, пофарбувавши його в більш темний колір, ніж стіни. Велику допомогу в цьому надасть і установка світильників так, щоб світло від них зовсім не потрапляв на стелю. Не міняючи розмірів приміщення, ми змістимо увагу на горизонтальну смужку плиткового декору або на приємну забарвлення сантехніки, і цей прикрий недолік просто зникне із зони нашої уваги.

Ремонт стелі в туалеті

Можна зробити рейкова стеля в туалеті. Для цього виготовляється металева рамка, ретельно вивіряється в кут, а потім на рамку кріплять профільовану смугу з оцинкованої сталі. Ця смуга називається рейкою, так як за формою і розмірами нагадує аналогічний деревний матеріал. У магазинах цей вид матеріалу часто має сріблясту або золоту дзеркальну поверхню. Це не тільки красиво, але і добре розсіює світлові потоки, роблячи приміщення більш просторим.

Можна зробити і підвісну стелю в туалеті, тільки слід врахувати високу вологість цього приміщення і не застосовувати оздоблювальних матеріалів з низькою вологостійкістю. І не сподівайтеся особливо на те, що зможете захистити їх за допомогою фарбування. Такий спосіб хороший тільки при обробці деталей стелі з усіх боків.

Встановлювати натяжні стелі в туалеті не доцільно. Приміщення дуже маленьке і, хоча, такий вид обробки відрізняє висока вологостійкість, гігієнічність і якість, але ціну важко назвати демократичною.

До найбільш перспективних видів обробки можна віднести банальну фарбування сучасними лакофарбовими матеріалами, а так само обробку стельової плиткою. Останній спосіб найбільш простий у виконанні, надійно приховує наявні нерівності поверхні і є найекономічнішим. На даний момент торгова мережа пропонує найширший асортимент кольору і малюнка легенів стельових плиток.

Який зробити стеля в туалеті — ви, безсумнівно, вирішите самі. Ми лише даємо практичні поради, які допоможуть зорієнтуватися при виборі матеріалів або способів декорування приміщень.

Комментарии закрыты.