Робимо Шезлонги для дачі

Це досить проста конструкція. Шезлонги відносять до крісел, але більш низьким і стійким. В них можна перебувати в напівлежачому положенні, що дозволяє відпочити всім групам м’язів і хребту. Простий шезлонг може складатися, трансформуватися в залежності від кута нахилу спинки. Оскільки дерево вважається одним з найбільш екологічних, економічних і простих у використанні матеріалів, тому наш шезлонг буде виготовлений з деревини.

У літній період такої шезлонг можна залишати на відкритому повітрі, взимку — тримати в дачному будинку. Сучасні шезлонги виготовляють з :

у вигляді розкладних пляжних лежаків або зручних сидінь. Технологія виготовлення шезлонга — лежака вимагає використання різного інструментарію, поетом ми розглянемо більш простий варіант.

Попередня підготовка брусків для шезлонга

конструкция

Конструкція шезлонга 2

Обробляємо дерев’яні бруски

Як тільки бруски підготовлені до збірці, прийшов час їх обробити для міцності і надати естетичного вигляду. Вже довгий час дерево обробляється морилкою, яку ще називають бейцем. Морилка допомагає зберігати зовнішні властивості дерева, що піддається впливу ультрафіолету. Купуючи морилку для обробки шезлонга, що стоятиме у вас на вулиці, вибирайте зовнішню. Покривати бруски морилкою можна двома способами-яких пульверизатором, або пензлем. Для професійного результату краще використовувати розпилювач. Найбезпечнішими барвниками вважаються водорозчинні морилки і ті, що виробляються на основі восків і олій. До речі, про олію. Є відмінні паркетні масла, які в принципі можуть використовуватися для будь-яких дерев’яних виробів. Вони необхідні для того, щоб надати дереву водовідштовхувальні властивості. Це корисно для тих випадків, коли ваш шезлонг випадково опиниться під дощем.

морилка для обработки шезлонга

Морилка для обробки шезлонга

Технологія складання брусків для майбутнього шезлонга

Приступаємо безпосередньо до технології складання брусків. Вона досить проста. Як перша, так і друга рамка збирається за допомогою двох часткових і двох поперечних брусків, також використовується брусок з квадратним перетином. Зазор між квадратним і прямокутним шматком не повинен бути більше 10 мм. Третя рамка збирається з поперечного і двох пайових брусків. Зробивши рамки, можна рухатися далі. Розташувавшись на полицю, вкладіть другу рамку в першу. Бруски з квадратним перетином повинні перебувати на протилежних сторонах один від одного. Простежте це на схемі Б. Зіставте отвори під осі, просмикніть болти (бажано 8-10 мм), потім шайби і стягніть з’єднання за допомогою гайок. Третя рамка повинна охопити першу — дивіться схему Б. Як тільки операція за кріпленням була проведена, шезлонг розкладають таким чином, як він буде використовуватися, тобто в робочий стан.

шезлонги на даче своими руками

Для шезлонга найкраще вибирати водовідштовхувальну тканину, або міцну матрацна з тринитковий плетінням, поліефірними синтетичними добавками, з яскравим малюнком. Розкроювати тканину необхідно з урахуванням зручності сидіння, на кінцях матеріалу зробіть замкнутий контур в діаметрі 25 мм. Він необхідний для того, щоб протягнути в нього квадратний брусок, закріплюючи його в кожній з рамок. Тканина повинна бути протягнута в розчин між сидінням і спинкою. Тепер наш шезлонг, зроблений своїми руками, повністю готовий і може бути використовуватися на дачі.

Відео — шезлонг своїми руками

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*