Шпаклівка стель і стін приміщення своїми руками

Перед фарбуванням або обклеюванням шпалерами стін приміщення необхідно виконати шпаклівку стелі та стін. Якщо Ви не володієте особливими навичками шпаклевщик, то краще довіритися професіоналу (шпаклівка- таке ж заняття, як і кладка цегли: потребує певних навичок роботи).

Сьогодні магазини будівельних матеріалів надають настільки широкий асортимент шпаклівки, що у недосвідченого людини може піти обертом голова. Тому в даній статті наводяться деякі рекомендації з вибору шпаклівки для різних видів оздоблювальних робіт:

 

Шпаклівка стель і стін приміщення своїми руками

 

— Для вирівнювання великих вибоїн і нерівностей краще всього використовувати «Фюгенфюлер» (володіє низьким ступенем усадки);

 

— Для шпаклівки під обклеювання шпалерами добре підходить недорога «ЕК-200»;

 

— Для шпаклівки під подальшу забарвлення відмінно підійде «ВетонітLR +» (еластична консистенція, яка добре заштукатурюють після висихання);

 

— Для шпаклівки стін з підвищеною вологістю краще використовувати водостійку шпаклівку «ВетонітVH» (також її можна використовувати для шпаклівки дверних і віконних прорізів з ГВЛ);

 

— Для забивання стиків між листами гіпсокартону (або ГВЛ) відмінно підійде «Уніфлот» (після засихання ставати дуже твердою і запобігає появі волосяних тріщин).

 

Можна, зрозуміло, використовувати і інші види шпаклівки (краще, звичайно, проконсультуватися з майстром на місці).

 

Перед нанесенням шпаклівки поверхню необхідно загрунтувати. Обійтися без грунтовки можна тільки у випадку, якщо стелю або стіни, які шпаклюються, заздалегідь були вирівняні штукатурними сумішами- шпаклівка відмінно пристає до штукатурки і без грунтовки.

 

Шпаклівку необхідно розводити у воді по інструкції на мішку і перемішувати перфоратором з насадкою-міксером (вручну розмішати суміш до однорідної консистенції навряд чи вийде). Час схоплювання сухих сумішей в чому залежить від умов і терміну зберігання мішків зі шпаклівкою. Не рекомендовано замішувати велика кількість шпаклівки на раз, тому що велика ймовірність того, що вона схопитися прямо у відрі. Після вироблення першої партії суміші необхідно ретельно намити відро. Це робиться, по-перше, для запобігання попадання грудочок в наступний заміс, по-друге, суміш може схопитися у відрі, і Ви не встигнете її виробити.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*