Тепла підлога під плитку яку краще вибрати

Укладання теплої підлоги під плитку — це не складне завдання, але яка проте вимагає величезної уваги і грунтовного підходу. У даній статті ми розглянемо основні різновиди теплих підлог, а також розберемося в оптимальних рішеннях, які існують зараз на ринку.


тёплый пол под плитку какой лучше

Схема роботи водяного теплої підлоги під плитку

При виборі водяного теплої підлоги під плитку, зверніть увагу, що його обслуговування та утримання в подальшій перспективі обійдеться Вам дешевше своїх аналогів, проте доведеться затратити на його установку / монтаж.

Електрична тепла підлога — найбільш популярне рішення для опалення підлоги, принцип дії полягає в спеціальному електричному кабелі, який розкладається на всю поверхню підлоги в результаті нагрівання якого відбувається нагрівання поверхні. Існує кілька способів укладання теплої підлоги :

За допомогою нагрівальних матів ; Кабельний тип укладки ; Плівковий тип укладки ;

схема укладки электрического пола

Правильний монтаж демпферного стрічки

Наступним кроком проводиться укладання спеціальної відбиває плівки. Плівка повинні бути щільно притиснута до пінополістиролу і фемпферной стрічці, можна використовувати скотч.

укладываем специальную отражающую пленку

Укладання труб водяного теплої підлоги

Согнуть металлоплістіковую трубу досить просто. Для цього не потрібно спеціального устаткування. Дивимося відео. Укладку труб необхідно проводити на спеціальну сітку і рухатися виходячи з направляючих на сітці.

образец укладки труб для водяного теплого пола.

І завершальний етап — це стяжка підлоги і процес

схема укладки труб водяного теплого пола

Робимо штробу в стіні для підключення терморегулятора і температурного датчика

Підготовляємо підставу до укладання теплої підлоги, для цього очищаємо поверхню і прибираємо будівельне сміття.

укладываем нагревающие маты электрического кабеля

Перевіряємо працездатність системи

Отже нагрівальні мати електричного кабелю зафіксовані, працездатність системи перевірена. Тепер починаємо укладати клей на нагрівальні мати.

нанесение клея на негревательные маты

Укладання керамічної плитки

Тепер пора зайнятися підключенням електричного статі до електромережі і замазати проміжки між плиткою за допомогою заповнюють сумішей. При виборі суміші обов’язково враховуйте, що вони повинні підходити до нагрівається полам.

Отже, у Вас все ще виникає питання після всього прочитаного, який підлогу краще всього підходить під керамічну плитку? Відповідь не однозначна, але все ж якщо Ви будете використовувати теплу підлогу весь рік, а також якщо ви живете в приватному будинку і у вас центральне опалення від печі (бойлера), тоді вам краще всього підійде водяна тепла підлога.

Якщо ви використовуєте тепла підлога в основному в зимовий час року, а також ви живете в багатоповерховому будинку, тоді зупиніться на електричному теплом поле , т. к. він найкраще підходить під плитку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*