Технологія споруди лавки (фото інструкція)

Лавки в дачних альтанках — речі незамінні. Якщо на дачі мається вуличний столик, то чому б не придумати до нього і саморобні лавки? У цій статті будуть описані кілька способів, як зробити дачну лавку своїми руками.


скамейка для дачи своими руками

Креслення лавки c похилою спинкою

Щоб зробити для лавки спинку під нахилом, знадобляться всі ті ж витратні матеріали та інструменти. Наявність циркулярної пилки зовсім не завадило б. Але якщо такої немає, то підійде і звичайна. Лавочку можна зібрати таку ж, як і в першому варіанті.

Опорні бруси

Опорні бруски потрібно буде зробити довше, ніж ширину самої лавки. Тут потрібно враховувати кут нахилу. Щоб спинка була зручною, нахил рекомендується робити не менше 60 градусів. Відстань, яку потрібно враховувати при розпилюванні опорних брусів розраховується проведенням прямої лінії від кінця ширини лавочки до найвищої точки спинки (якщо робиться креслення). Звідси ж можна розрахувати і кут розпилу для опорних дощок спинки.

нижнию доску можно украсить узором и желательно закруглить, чтобы удобно было сидеть

Спинка у лави

Відрізані опорні бруси тепер можна прибити до колод. Дошки для сидіння потрібно прибивати на опорні бруси межах отмеренного відстані під кутові опорні дошки для спинок (вже зазначили). Брус — планка, який прибивався зверху на дошки для сидіння в першому варіанті, тепер не буде потрібно. Чотири дошки у вигляді нерівносторонні трапеції повинні бути товщиною не менше 2 см. Приміряємо їх боком до обох сторін стирчать із задньої сторони лавочки опорних брусів і зрізаної частиною до дощок для сидіння. Не забуваємо підганяти нижні боку похилих дощок до нижніх сторонам опорних брусів. Якщо все підходить — вбиваємо всі чотири дошки цвяхами в 2 ряди, відступаючи від нижньої сторони 1-2 см, а другий ряд від нижнього повинен відступати на 2-3 см. Щільність ряду цвяхів при цьому 2-3 см від капелюшків один одного.

Завершення роботи

Виходить, що тепер стирчать опорні бруси оточені з боків дошками? Відмінно! Тепер можна зрізати верхівки на 2-3 см (це можна зробити і до установки). До похилих дошках з внутрішньої частини лавочки прибиваємо дошки спинки (чим більше цвяхів — тим краще). Конструкція лавочки з похилою спинкою завершена. Залишилося виконати оздоблювальні роботи (очистити, зашкурити і залакувати), почекати поки все висохне і крамничкою вже можна користуватися.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*