Укладання ламінату на підлогу — інструкція та Відео

Вирівнювання нерівностей підлоги різними сумішами

Щоб усунути нерівності і підготувати чорнову підлогу до укладання ламінату, можна використовувати або наливні підлоги, або суміш цементу з піском (пропорції 1 : 4). Компоненти перемішують в сухому вигляді, поступово додаючи воду. Між підготовленими вкрученими в підлогу саморізами натягують нитки, утворюючи « доріжки » на підлозі. Лопатою і кельмою суміш розкидають по доріжках, потім, використовуючи правило (металевий профіль) і рівень, всю суміш вирівнюють по поверхні підлоги.

выравнивание пола с помощью бетонной стяжки фото

Процес циклювання дерев’яної підлоги фото

У разі, коли старі дошки прогнили, рекомендується повністю замінити дерев’яну підлогу і лаги. Необхідно придбати лаги або дерев’яні бруски і листи фанери.

— Повністю демонтуємо стару підлогу. — Укладаємо гідро-і шумоизолирующую підкладку. — Встановлюємо лаги з кроком 40-50 см, контролюючи горизонтальність рівнем. — Самонарізи через кожні 50 см укручуємо в фанеру на лагах.

ремонт пола с помощью фанерыремонт пола с помощью фанеры

Ламінат повинен відлежатися при кімнатній температурі близько доби

Інструменти для роботи:

— молоток ; — ножівка мелкозубчатая ; — ніж будівельний ; — скоба металева (щоб підганяти ламінат і захищати його краю від ударів молотком) ; — бобишка із пластику, металу або обрізка ламінованої дошки ; — дюбелі ; — герметик для ламінату і при необхідності клей.

Монтаж підлогового ламінованого покриття

Перший ряд бажано починати з далекого кута кімнати, з лівого боку. Близько стін встановлюємо клини, щоб величина зазору була постійною. Першу ламіновану дошку укладаємо шипом в сторону стіни. Другу панель першого ряду тримаємо під кутом сорок п’ять градусів, вставляємо в паз першої панелі (замок click або lock) і кладемо на підлогу. Продовжуємо роботу, поки дошки не досягнуть протилежної стіни. В кінці ряду, використовуючи скобу, притискаємо дошки один до одного, потім вставляємо клин.

Другий ряд збираємо аналогічно першому, а потім вставляємо зібраний другий ряд в замки першого ряду. Молотком підганяємо дошки, щоб виключити найменші зазори між ними.

схема укладки ламината фото

Кріплення плінтуса

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*