Укладання скляної мозаїки

Сьогодні облаштувати куточок затишку та краси у своєму будинку під силу кожному. Створити відчуття вишуканості і легкості допоможе мозаїка, яка просто притягує погляд. Провідні європейські виробники виготовляють скляну мозаїку, яка допоможе оформити приміщення в потрібному стилі.

 

Укладання скляної мозаїки

Укладання скляної мозаїки краще довірити фахівцям. У професіоналів завжди знайдуться необхідні інструменти та спеціальний. І, звичайно ж, фахівці з укладання володіють необхідним досвідом. Проте якщо є бажання, то створити приємний і затишний інтер’єр можна і самостійно.
Для укладання мозаїки зі скла буде потрібно спеціальне взуття та одяг. Щоб досягти ідеального результату, важливо дотримуватися технологію укладання. Перед початком робіт необхідно оцінити матеріал, з якого виготовлено підстава, а також умови в приміщенні. Завдяки даними показниками можна правильно підібрати клей.

 
Підстава під мозаїку повинно бути сухим, чистим і рівним. Якщо матеріал для облицювання прозорий, то основу необхідно пофарбувати в білий колір. Надалі не доведеться міняти колір мозаїки. Підготовляти основу необхідно дуже ретельно. Адже всі недоліки в підсумку будуть видні.

 
Щоб прикріпити мозаїку до основи, необхідний спеціальний клей. Виготовляти його варто у відповідності з інструкцією. Розводити відразу багато клею не бажано. Інакше він почне застигати раніше, ніж його використовують. За допомогою шпателя клей наноситься на основу. Розрівняти його можна зубчастої стороною шпателя. Потім можна почати укладання скляної мозаїки. Для цього досить прикласти матеріал і притиснути.

 

Укладання скляної мозаїки

Що б в результаті вийшла однорідна поверхню, під час робіт необхідно дотримувати відстань між фрагментами мозаїки. Що потрапив повітря під мозаїку необхідно видалити. Для цього накладену плитку необхідно розгладжувати. Зайвий клей потрібно прибирати до його повного застигання. Через добу після укладання мозаїки слід нанести затірку на шви. Для її нанесення краще використовувати гумовий шпатель. Надлишки потрібно видаляти. Після того як укладання висохне, її можна помити теплою водою. Це допоможе прибрати з поверхні плиток залишки затірки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*