Утеплення підлоги керамзитом самостіно

Більшість будівельний компаній і приватних майстрів звикли використовувати тільки один вид стяжки — цементно — піщаний, або бетонний. Однак, хорошою альтернативою бетонному стягуванні є утеплення та стяжка підлоги за допомогою керамзиту.

Сфера застосування

Керамзитова утеплення, яке одночасно є і засобів вирівнювання підлоги зазвичай використовується в будинках або приміщеннях, де існують суттєві перепади висот підстави або перекриття.

Крім того, таке утеплення і вирівнювання дуже ефективно в тому випадку, якщо по поверхні вашого статі проходять будь-які комунікації, наприклад водопровідні труби або труби каналізації.

Матеріали

Звичайним набором для виконання сухого стяжки підлоги з керамзитом є :

Кромочная стрічка.

кромочная лента -фото

Поліетиленова плівка

І власне сам керамзит.

Переваги керамзиту пі утепленні і стягуванні підлоги

керамзит широко применяют для утепления и стяжки пола

Очищаємо поверхню підлоги

Після механічного очищення підметіть підлогу, можете його пропилососити промисловим пилососом і промийте водою.

убираем все излишки мусора с пола

Замазуємо всі дефекти

Замазуємо всі дефекти.

заделываем все щели с помощью монтажной пены

гідроізоліруем поверхню підлоги перед укладанням керамзиту

На наступному етапі утеплення та вирівнювання підлоги керамзитом вам необхідно гідроізолювати поверхню перекриття. Для цього можна використовувати гідроізоляційну мастику або щільний поліетилен, який настилається смугами внахлест з фіксацією скотчем.

процесс нанесения мастики

Починаємо укладати демпферну стрічку уздовж стін

На стіни, на висоту близько десяти сантиметрів вам необхідно наклеїти спеціальну стрічку гідроізоляції. Після висихання стяжки ця ізоляція утворює між масивом стяжки і стіною рівну щілину, яка буде попереджати теплові деформації.

укладка демпферной ленты

Робимо лінію горизонту

Установка маяків

Дистанція між рейками металевих маяків при формуванні стяжки з керамзиту не повинно перевищувати одного метра. Маяки фіксуються на поверхні підлоги за допомогою гвинтів — саморізів або за допомогою цементно — піщаного розчину. Вирівнювання маяків по горизонталі проводиться за допомогою будівельного рівня з використанням клинів. Врахуйте, що клини необхідно підбивати під обидві сторони рейки — маяка.

Зазвичай товщина шару утеплення керамзитом становить не менше 8 сантиметрів.

Заливка або засипка стяжки

Перший шар керамзитовою стяжки утеплення можна засипати як сухим способом, так і комбінований, з використанням бетонної стяжки.

При використанні сухого способу просто засипте керамзит.

засыпаем керамзит

Зразок засипки статі керамзитом

Однак, можна утеплювати підлогу керамзитом і з використанням бетонної стяжки.

укладка керамзита на пол

Керамзито — бетонна стяжка

Товщина першого шару повинна бути на два сантиметри нижче, ніж верхній край виставлених вами маяків-рейок.

Оскільки керамзит має позитивну плавучість, то на кожному етапі заливки вам необхідно використовуючи кельму акуратно утапливать керамзит в розчині. Після того, як він вбере в себе вологу з розчину він зануриться в його масу.

На наступному етапі заливається звичайна бетонна стяжка. Її товщина повинна становити не менше двох сантиметрів. Цей шару заливається поверх керамзитового шару, по верхньому краю виставлених вами рейок — маяків.

Після заливки верхнього шару за допомогою довгого правила почніть стягувати залишки розчину, виступаючі над маяками від стін у напрямку до себе.

Час висихання керамзитовою стяжки становить близько чотирьох тижнів. В ході її висихання за нею також необхідно виробляти догляд і захищати від потрапляння прямих сонячних променів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*