Відеодомофон установка

Сістеми контролю доступу, саме до цього класу пристроїв відноситься відеодомофон, в даний час доводиться обладнати не тільки офісні або особливо значущі приміщення і території. Відеодомофонами доводиться обладнати і квартири або будинку. На жаль, така ситуація склалася в нашому суспільстві. Будь-яка людина хоче відчувати себе в безпеці, особливо перебуваючи вдома, і відеодомофони — це простий і доступний спосіб добитися цього.


Складові відеодомофона

Відеодомофон, досить простий пристрій, що складається з викличної панелі, в якій розташовується відеокамера і переговорний пристрій…

… Внутрішня панель, обладнана невеликим екраном, на який надходить зображення від відеокамери, і трубка переговорного пристрою.

 На внутрішній панелі знаходиться кнопка відкриття дверей. Двері, як ви розумієте, обладнується електромеханічним або електромагнітним замком, що відкривається з внутрішніх приміщень будинку, чи зовні, спеціальними ключами, які є тільки у господарів будинку.
 Монітори внутрішній панелі можуть бути, як кольоровими, так і чорно-білими. Чутливість чорно-білих камер поки краще, ніж у кольорових, тому зображення на моніторі у таких відеодомофонів більш чітке. Крім того, відеодомофони можуть обладнуватися декількома камерами, встановленими в різних частинах будинку або заміського ділянки. Для квартири, використання багатокамерних відеодомофонів не доцільно.
 Також необхідний блок живлення, як правило на 12 вольт, він забезпечує живлення всіх блоків відеодомофона. Блок живлення може застосовуватися і безперебійний, з вбудованим акумулятором.
 І ще один блок, це блок пам’яті, в якому зберігається інформація про те, хто і коли приходив, на нього записується відео і аудіосигнал.

Інформація пишеться циклічно, тобто коли пам’ять пристрою вичерпується, вона починає писати поверх старої.

Принцип роботи відеодомофона

Робота відеодомофона починається з моменту натиснення кнопки виклику на панелі виклику. У цей момент включається монітор на внутрішній панелі. Господарі квартири або будинку бачать людину або людей, які хочуть потрапити до них, можуть поговорити з ними за допомогою переговорного пристрою. Для дистанційного відкриття дверей в квартиру, або хвіртки в огорожі заміського будинку, або вхідних дверей в будинок, натискається кнопка. Зазвичай, вона позначається малюнком ключа. Після того, як відкриті двері, або покладена трубка переговорного пристрою, монітор на внутрішній панелі гасне.
Схема підключення відеодомофона на прикладі комплектуючих Commax

Позначення відповідно до схеми підключення домофону

DPV-4HP — відеодомофон;
VM-64H — блок пам’яті;
DRC-4BR — зовнішня панель

 Тут наведена одна з найпростіших, але тим не менше функціональних схем підключень відеодомофона. Як правило стандарти квітів проводів для передачі певного сигналу (відео або аудіо) і для інших моделей застосовуються ті ж.
Вартість відеодомофона

Вартість домофона як ми вже говорили буде залежати від його опціональних особливостей і кількості елементів у системі. (Можливе застосування декількох внутрішніх і зовнішніх панелей) Так ви можете вибрати домофон з кольоровою камерою і кольоровим монітором, а можете заощадити на блоці пам’яті. В даному випадку все залежить від ваших цілей і можливостей. Далі ми наведемо вартість комплектуючих, згідно зі схемою наведеної вище.

DPV-4HP — відеодомофон — (близько 95 доларів)
VM-64H — блок пам’яті — (близько 95 доларів);
DRC-4BR — зовнішня панель — (близько 70 доларів)
Блок живлення (близько 40 доларів)
Електрозамок (близько 60 доларів)
Разом якщо порахувати, виходить 360 доларів. Така ціна для відеодомофона, з монохромним монітором і монохромного камерою, і блоком пам’яті для запису сигналу.
 Ще раз хочеться повторити, що відеомонітори — це простий і доступний спосіб підвищення вашої безпеки при знаходженні в квартирі або в
будинку.

Комментарии закрыты.