Вирівнювання стелі штукатуркою

При обробці будинку, в якому в якості перекриття використовуються залізобетонні плити, в першу чергу потрібно подбати про вирівнювання стель. Професійні обробники ділять всі способи вирівнювання на дві категорії:

— «сухі» (до них відносяться вирівнювання стелі різними панелями, гіпсокартоном, монтаж натяжних стель);

 

— «мокрі» (сюди відносять всілякі будівельні суміші).

 

Вирівнювання стелі штукатуркою

 

Вирівнювання штукатуркою, в порівнянні з іншими способами вирівнювання, є найбільш вигідним варіантом (з розрахунку витрат на матеріали).

 

Найважливішим етапом при «мокрою» обробці є підготовка поверхні стелі. Навіть правильно нанесена на непідготовлену поверхню штукатурка швидко потріскається, або, того гірше, расслоиться і відвалиться, і тоді доведеться все переробляти.

 

Для того, щоб правильно підготувати поверхню стелі до обробки, необхідно видалити стару фарбування і побілку з плит. Видаляти можна щітками з металевим ворсом, шпателем, водою- загалом, чим доведеться і чим виходить.

 

При зачистці стельового покриття особливу увагу потрібно приділити рустам (швах між плитами): якщо вони забиті, то, постукавши по них молотком, необхідно переконатися, що вони надійно тримаються. Якщо під штукатуркою чути характерний звук порожнечі або ж вона ворушиться- доречніше її відбити.

 

Після цього необхідно загрунтувати стелю. Зазвичай грунтують пензлем, або валиком (до речі, якщо Ви використовуєте валик з новою шубкою, то за добу до грунтування його варто повністю замочити в грунтовці- тоді шубка стає м’якше, і грунтовка менше капає з валика). Якщо стеля відчищу дочиста, вистачить і одного шару грунтовки; в іншому випадку (якщо залишилися ще сліди старої обробки), то краще нанести подвійний шар грунтовки.

Про підготовку стелі до подальшої обробки Ви можете ознайомитися у відео, посилання на який пропонується Вам:  http://www.youtube.com/watch?v=Q6j5mvxLK1c

Як тільки грунтовка висохне, переходять до нанесення штукатурної суміші. Штукатурну суміш можна наносити шпателем і вирівнювати спеціальним правилом (краще використовувати правило довше, ніж ширина однієї плити- так Ви мінімізуєте кількість витрачається штукатурки).

 

Перед нанесенням основного шару штукатурної суміші рекомендується пріпомоі шпателя покрити всю стелю тонким шаром тієї ж штукатурки- це значно збільшить якість зчеплення суміші з плитами.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*