Високотехнологічні шпалери

Компанії, що виробляють шпалери для стін, постійно вдосконалюють свої розробки і пропонують все нові варіанти високотехнологічних шпалер.

Першими, на зміну паперовим, прийшли бамбукові шпалери.

Вони виготовляються з волокон- синтетичних або натуральних. Структура таких шпалер, їх щільність і товщина, дозволяють обходитися при обклеювання стін без додаткових витрат на вирівнювання і грунтовку. Сам процес обклеювання також спростився. Тепер клей наноситься на стіну, а сухі шпалери просто прикладаються до стіни і розрівнюються шпателями.

 

Високотехнологічні шпалери

 

Шпалери, зроблені з натуральних матеріалів, є найбільш екологічними. Сучасні технології дозволяють мінімізувати витрати на їх виробництво, але, тим не менш, вони все ще занадто дорогі.

 

Розвиток сучасних технологій привів до створення самоклеючих шпалер- так званих, стікерів. Клейова основа стікерів така, що застосовувати їх можна на всіх типах поверхонь. При бажанні, такі шпалери можна зняти, не пошкоджуючи, і використовувати повторно на новому місці.

Шпалери з цифровою печаткою дозволяють відтворювати різні зображення на стінах приміщення. За бажанням замовника може бути відтворений будь-який сюжет із сучасної або, навпаки, класичного живопису, фотографії.

 

В даний час існують шпалери, виготовлені з синтетичного волокна, яке по міцності в кілька разів перевищує міцність бетонної або цегляної стіни. Такі шпалери застосовуються в приміщеннях, розташованих в зоні сейсмічної активності, аеродромах, військових об’єктах.

 

Для цілей термоізоляції розроблені і вже застосовуються термоізоляційні шпалери. Ці шпалери, при товщині всього 4 мм, зберігають тепло так само, як цегляна стіна товщиною 85 мм. Покриття їх поверхні алюмінієвою фольгою дозволяє з успіхом застосовувати такі шпалери в радіаторних нішах.

До останніх новинок індустрії високотехнологічних шпалер відносяться, так звані, світяться шпалери. Вони являють собою гнучкі м’які панелі, на поверхню яких нанесені світлодіодні матриці. Розташовуватися такі шпалери можуть як по всій стіні, так і на її частині. Вся панель таких шпалер може служити джерелом світла. Акустичні пристрої на шпалерах дозволяють приглушати гучні звуки в приміщенні і луна. Такі шпалери програмуються на музику або голоси людей в приміщенні, реагуючи світловим переливом своїх поверхонь. При підключенні до джерел відеосигналу шпалери перетворюються в один великий світиться екран.

Застосування світяться шпалер в приміщеннях без вікон створює ілюзію нескінченності внутрішнього простору. Сяючі шпалери знаходяться ще в стадії розробки. Передбачається, що застосовуватися, на перших порах, вони повинні будуть в офісах, виставкових павільйонах та інших громадських місцях. Вартість таких шпалер, швидше за все, буде дуже високою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*