Як класти стеклоизол — інструкція

Стеклоізол — сучасний наплавляючий рулонний матеріал для гідроізоляції будівельних конструкцій, аналог руберойду. Його головна відмінність від інших рулонних матеріалів полягає в тому, що основою стеклоизола є склотканина або стеклохолст, завдяки чому це покрівельне покриття стає негорючим, має підвищену міцність на розрив і термін служби від 15 років навіть в найнесприятливіших умовах.


как класть стеклоизол

Бетонну поверхню покривають праймером

Укладку стеклоизола починають з розкрою матеріалу. Стеклоизол розкочують за місцем, залишаючи припуски на подгибку по 20 см з кожного боку. Також необхідно врахувати запас на нахлест смуг — для цього на рулоні стеклоизола передбачена смуга матеріалу без верхнього шару шириною 10 см. Після розкладки і розкрою смуги знову скачують в окремі рулони.

укладка стеклоизола

Технологія укладання стеклоизола

Наступну смугу клеять внахлест на 10 см, на край попередньої смуги без верхнього покриття. Кількість шарів підкладкового стеклоизола залежить від ухилу даху. На плоских дахах з можливим застоєм води рекомендується укладати два — три шари підкладкового стеклоизола, зміщуючи смуги так, щоб кожен наступний шар перекривав стики попереднього. Місця стикувань покриття з трубами, примикання до стіни, ендови додатково проклеюють смугами стеклоизола з нахлестом на обидві поверхні. Заключний шар покрівельного стеклоизола з гранітної посипкою укладають аналогічним чином, ретельно прокочуючи катком і уникаючи утворення повітряних бульбашок.

прокатывание листов стеклоизола гранитной посыпкой

Прокатування аркушів стеклоизола гранітної посипкою

Термін служби даху, покритою стеклоизол з дотриманням всіх рекомендацій, становить 15 і більше років. При необхідності дах можна ремонтувати, укладаючи в місцях ушкоджень окремі аркуші стеклоизола без зняття основного покриття.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*