Як просвердлити кахельну плитку — інструкція та фото

При укладанні кахельної плитки у ванній кімнаті, туалеті або в будь-яких інших приміщеннях виникає питання — як просвердлити кахельну плитку , так щоб вона не потріскалася не зламалася і не втратила свій зовнішній вигляд. Адже кахельна плитка — це досить крихкий матеріал і простому обивателю буває складно зробити отвір в кахельної плитці. Але справа — це безумовно важливе адже, встановити у ванній кімнаті поличку для мильних приналежностей, дзеркало або тугіше саму шторку для ванної часом буває просто необхідно, але як?.

У цій статті ми розглянемо покрокову інструкцію і подивимося відео урок, який допоможе нам всього за кілька хвилин навчитися свердлити кахель.

как просверлить кафельную плитку

пірчастий свердла по кахельної плитки виглядають таким чином

Інструкція, чим і як просвердлити кахельну плитку

За допомогою олівця і лінійки відзначаємо точку де будемо свердлити отвір, після того як зазначили точку зверху наклеюємо прозорі скотч, в разі якщо прозорого скотча не знайшлося, т оли наклеюємо звичайний скотч і відзначаємо на ньому відмітки для майбутнього отвору. Встановлюємо свердло в горизонтальне положення не в якому разі не потрібно накреняли свердло ні в яку сторону це тільки посилить ситуацію!. Вибираємо спеціальне пухові свердло по кахлю вставляємо в дриль, попередньо вимкнувши положення дриля з режиму удар в положення класичне свердління і починаємо свердлити, варто відзначити, що починати необхідно з малих оборотів — це убезпечить нас від зісковзування свердла по периметру плитки.

установленный скотч на плитку

На малюнку зображено процес удару плитки кернетом

Після того, як ви просвердлите плиту необхідно вставити свердло того ж діаметру або навіть трохи меншого і продовжити свердлити бетон. При цьому переконаєтеся, що свердло вставленими правильно і воно не грає в « пазу » т. к це може викликати деякі відколи на краях дірки.

Як просвердлити отвір більшого діаметра

Просвердлити отвір більшого діаметра можна різними способами перший з яких — це використання балеринки. Балеринка — це круговий свердло призначене для свердління круглих отворів в кахельної плитці різного діаметру. За допомогою балеринки можна запросто регулювати розмір отвору шляхом регулювання виїжджаючою лінійки по всій довжині. Але варто відзначити, що балеринки працювати досить складно, але якщо ви зруйнуєте кілька плиток, то на 2-3 раз у вас точно повинно вийти за найбільш песимістичними прогнозами. Просто не забувайте змочувати водичкою.

инструмент балеринка

Кільцеві коронки для свердління використовуються для отвори більшого діаметра

резка круговым сверлом

Різка круговим свердлом

Підіб’ємо підсумки, як свердлити щоб не пошкодити плитку
    Смачивать плитку водою, щоб не допустити перегріву ; Чи не свердлити по краях плитки, т. к це створить додаткове навантаження на поверхню ; Після того, як ми просвердлили дірку і почали свердлити бетон, потрібно вибрати свердло меншого діаметру це дозволить не пошкодити краю плитки ; Починати свердлити з малих оборотів поступово збільшуючи швидкість.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*