Який варто будувати будинок?

За останні десятиліття малоповерхове будівництво знайшло колосальну популярність у багатьох країнах світу. Все більша кількість людей мріє перебратися із задушливих квартир на власну ділянку землі з красивим будинком, лазнею та іншими будівлями. І коли у кого-небудь з’являється такий шанс, перед ним постають три головні питання:

 

Який варто будувати будинок?

 

— Який варто будувати будинок?

 

— З чого краще будувати будинок?

 

— Який будинок дешевше побудувати?

 

Розглянемо перший з них- який варто будувати будинок? А точніше- поговоримо про розміри житла.

 

У першу чергу будинок є місцем Вашого проживання. Однак, окрім своєї основної функції, будинок також є показником добробуту його власника. Тому люди намагаються побудувати його максимально великим і красивим, так би мовити, всім на заздрість.

 

Якщо достаток людини реально відповідає вартості будинку, який він збирається будувати, то, зазвичай, не виникає жодних проблем. Каменем спотикання багатьох забудовників є як раз-таки невідповідність параметра «реальний дохід- передбачувана вартість».

 

Заклавши фундамент під великий будинок, багато людей поступово усвідомлюють, що стали заручниками власного житла: всі їхні доходи і вільний час йдуть у будівництво, і це може затягнутися на довгі роки.

 

Який варто будувати будинок?

 

У процесі будівництва або після заселення в будинок людина може реально усвідомити, що житлоплощу в 200 кв. м. є занадто великою для нього, його дружини і 2-х дітей, які, до того ж, напевно захочуть жити окремо від батьків, коли виростуть. Вагомі фінансові труднощі викликає і зміст такого особняка. Тому нерідкі випадки, коли люди продавали будинок, так і не зумівши закінчити його будівництво.

 

До питання розміру будинку коштувати підходити, оцінивши всі «за» і «проти» більшого чи меншого розміру. Може, Ви вирішите, що для Вас набагато затишніше заселитися в невеликий будиночок через 2-3 роки, ніж вкладати гроші в безнадійне будівництво палацу, яке, до того ж, може затягнутися на 8-10 років.

 

P. S. Дуже рекомендую Вам прочитати книгу «Багатий тато, бідний тато» Роберта Кіосакі (всього 170 сторінок). Можливо, вона вплине на Ваше рішення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*