Японський дизайн інтер’єру

Індивідуальність сучасного японського дизайну інтер’єру безпосередньо пов’язана з кліматичними умовами країни. У літній період, там дуже волого і жарко, тому звичайні будинки зводяться таким способом, щоб їх обдував слабкий вітерець. Саме через це, окремі стіни в приміщенні вироблені з паперу та дерева. Вони легко відкриваються, даючи можливість провітрити кімнату. Дану стіну можна легко демонтувати і зробити одну велику кімнату з двох маленьких.


У кухні і коридорі японських будинків, підлоги виготовлені з дерева, а в інших кімнатах постелені татамі (мати плетені). Даний матеріал виготовляють із соломи та дерева. Спочатку зводяться рами з дерева і між ними натягуються циновки з очерету. Новоспечені плетені мати мають зеленуватий відтінок, але з часом він набуває рудувато-коричневий колір.

 

Японський дизайн інтер'єру
Сплять японці на матрацах, які називаються футон. Щоранку їх прибирають в спеціально призначені шафи, які вбудовані в стіну. Тому, одна кімната здійснює функцію вітальні, спальні і їдальні.
Специфічною ознакою японського дизайну інтер’єру, є невисокий столик з електрообігрівачем. Його нижня частина прикривається ковдрою, а зверху кладеться стільниця. Просунувши під ковдру ноги, люди мають можливість погрітися. А щоб сидіти за даним столом, необхідно використовувати плоскі подушки.
Кожен японський інтер’єр прикрашається специфічними сувенірами. Біля входу будинку розташовується прикраса, у вигляді солом’яного барильця з гілкою сосни і трьома стеблами бамбука. Дана композиція позначає символ енергії та довголіття. Поруч з нею можуть знаходитися ліхтарі з білого паперу, а також червоного або жовтого кольору з намальованими ієрогліфами.
Невід’ємною частиною японського дизайну інтер’єру, є карликова рослина «бонсай». Така півметрова зливу або сосна навіває мешканцям будинку думки про вічність.
У приміщенні при бажанні господарів може бути виготовлена ніша з фігурками нецке. Є повір’я, що дані фігурки язичницьких богів можуть принести любов, достаток і успіх. На низьких підставках біля стін відмінно виглядатиме ікебана.
У більшості випадків стіни будинків нічим не прикрашаються, але яскравим доповненням до дизайну послужать паперові гравюри і віяла.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*