Збільшити температуру батарей

Для того, що б зробити температуру у Вашому будинку більш комфортною, можна збільшити нагрівальну примусити Ваші батареї гріти сильніше. Метод дуже простий, зніміть з батарей стару фарбу, прошкурьте їх і пофарбуйте в темний колір. відомо, що гладка і темна поверхня віддає на 5-10% тепла більше. І ось ще один цікавий спосіб, який дозволить зберегти тепло у Вашому будинку. для цього потрібно взяти аркуш фанери і пофарбувати його в сріблястий колір.

Потім, помістіть цей аркуш за батареєю (між стіною та батареєю) і Ви отримаєте відмінний екран, який буде направляти тепло до Вас в будинок і не потрібно буде обігрівати стіни. Замість фанери можна використовувати і лист алюмінієвої фольги.

Збільшити температуру батарей

Сучасні будівельні матеріали — утеплювачі.

Важливо: деякі утеплювачі можна використовувати тільки при позитивній температурі повітря.

Найсучаснішим способом утеплення вікон є утеплення з використанням трубчастих профілів (інакше, ущільнювальних прокладок). Ці профілі виготовляють у формі букв P, D, Е. Серед достоїнств даного способу можна відзначити естетичність, надійність. Міцно прикріплюється до однієї сторони рами. Слід приклеювати до рами при температурі вище 10-ти градусів. До недоліків слід віднести складність в експлуатації. Доведеться повозитися.

Утеплювачі для вікон відрізняються по формі, матеріалу. Матеріал, з якого виготовляють утеплювачі для вікон: поролон, пінополіетилен, поліуретан, полівінілхлорид (ПВХ) і гума. Крім того, утеплювачі для вікон можуть бути самоклеються і наклеюються на клей.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*