Коли пошкоджено дах

Коли пошкоджено дах, а зробити серйозний ремонт немає можливості, необхідно провести мелкосрочний ремонт.

Для проведення ремонтних робіт Вам буде потрібно:
• цвяхи;


• ремонтний матеріал (лист водонепроникної пластмаси з рамкою з дерева, можливо, так само використовувати лист фанери);
• молоток;

Хід усунення пошкоджень

Набагато простіше усунути незначні пошкодження покрівлі, у вигляді невеликих тріщин або розбитих елементів, які досить накрити водонепроникним матеріалом. Попередньо, використовуючи шпатель або пензлик, на протікаючу поверхню бажано нанести герметизуючий клейкий склад, що має водонепроникні волокна. Використання даного матеріалу при проведенні ремонтних робіт покрівлі забезпечить її надійну герметичність від снігу та дощу. І Ви можете не переживати, що дах побіжить.

Коли на покрівлі відсутні якісь її елементи, дані ділянки можна закрити, використовуючи поліетилен або фанеру. Для того щоб тимчасовий елемент покрівлі не віднесло вітром, латочку необхідно зафіксувати. В якості фіксатора можна використовувати вантаж з важкого предмета, або прибити її цвяхами.

При фіксації заплатки, ідеальне рішення, прибити її цвяхами використовуючи дощечки в якості рамки, а кути придавити вантажами.

При проведенні ремонту не варто цвяхи забивати повністю, адже коли настане час проведення повного ремонту даху, цвяхи доведеться витягувати.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*