УВАГА, китайські металеві вхідні двері

Обережно, китайські металеві вхідні двері

Останнім часом стали дуже популярні металеві вхідні двері. Однак необхідно знати, що Україну, Росію та інші ближні країни заполонили китайські неякісні сталеві двері. Вони мають низьку ціну, тому і користуються великим попитом. Також їх здобувають через легкість монтажу і красивого зовнішнього вигляду.
Але, для виробництва таких дверей застосовується найтонший матеріал, який і металом назвати складно. Це більше схоже на щільну фольгу. Так що такі двері з легкістю ріжеться консервним ножем. Відкрити консервну банку складніше, ніж розрізати таку двері. Ребра жорсткості, які повинні знаходитися усередині дверей, зроблені з … картону. Крім цього, в дешевих дверях застосовуються неякісні замки, оснащені непотрібних наворотів. А різні елементи підсвічування тільки відволікають погляд від якості двері.
Зламостійкість таких дверей виходить нульова. «Броньовані» двері виготовляються в Китаї. Але там вони зовсім не призначені для використання в якості вхідних дверей. Їх виготовляють в якості внутрішніх дверей для офісів, які призначені захищати від протягів.
Наші оптовики купують там двері дешево, і перевозять неякісні двері на наші ринки. Тут двері набувають нові етикетки, вічка, і продаються в якості вхідних дверей. І, що найцікавіше, за законом, таке чудове перетворення дверей зовсім не заборонено.
Звернувшись до продавця, у якого ви купили неякісну двері з претензіями, ви лише почуєте, що всі претензії по якості ви можете висувати тільки виробникові. Як правило, продавці лише обіцяють, що двері міцна, але обіцянки, як відомо, не мають жодної юридичної сили.